منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کره جنوبی دستورالعمل هایی در مورد توکن های امنیتی صادر می کند

کره جنوبی دستورالعمل هایی در مورد توکن های امنیتی صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کره جنوبی دستورالعمل هایی در مورد توکن های امنیتی صادر می کند

دارایی های دیجیتالی که با توصیف توکن های امنیتی مطابقت دارند توسط قانون بازار سرمایه کشور تنظیم می شوند.

کره جنوبی دستورالعمل هایی را ایجاد کرده است که مشخص می کند کدام نوع از دارایی های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار در این کشور در نظر گرفته شده و تنظیم می شود. کمیسیون خدمات مالی (FSC) در بیانیه‌ای تاکید کرد که دارایی‌های دیجیتالی که دارای ویژگی‌های مشخص شده در قانون بازار سرمایه کشور باشند، اوراق بهادار محسوب می‌شوند.

این قانون اوراق بهادار را به عنوان سرمایه گذاری های مالی تلقی می کند که در آن سرمایه گذاران ملزم به پرداخت اضافی پس از سرمایه گذاری اولیه خود نیستند. علاوه بر این، FSC همچنین نمونه هایی را ارائه کرد که در آن دارایی های دیجیتال احتمالاً به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند. به گفته FSC، این می تواند شامل توکن هایی باشد که سهمی در عملیات تجاری ایجاد می کند، به دارندگان حق سود سهام یا دارایی های اضافی می دهد یا به سرمایه گذاران سود تجاری می دهد.

ارزهای رمزنگاری شده تحت شرح توکن های اوراق بهادار تحت قانون بازار سرمایه کشور تنظیم می شوند. در همین حال، دارایی‌های دیجیتالی که دارای ویژگی‌های اوراق بهادار نیستند، توسط سایر مقررات آتی تنظیم خواهند شد. بر اساس FSC، صادرکنندگان توکن و کارگزاران، مانند صرافی‌های ارزهای دیجیتال، ملزم به انجام ارزیابی‌هایی هستند که براساس مقررات، ارزهای دیجیتال را به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی می‌کنند. رگولاتوری همچنین خاطرنشان کرد: ارزیابی به صورت موردی خواهد بود.

رگولاتور مالی همچنین خاطرنشان کرد: بخشنامه جدید بخشی از مقدمات قانونی شدن انتشار و توزیع توکن اوراق بهادار در کشور است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.