منو سایت

کاهش 93 درصدی ثروت سام بنکمن آزاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاهش 93 درصدی ثروت سام بنکمن آزاد

ثروت Sam Bankman Freed در یک روز 93 درصد کاهش یافت

دارایی خالص سام بنکمن فرید در یک روز 93 درصد کاهش یافت و او عملاً دیگر میلیاردر نیست.

بلومبرگ برآورد خود از دارایی بنکمن فرید، مدیرعامل FTX را از 16 میلیارد دلار در روز گذشته به 991 میلیون دلار در 8 نوامبر به روز کرد.

پیش‌بینی‌های سقوطی که وضعیت میلیاردر سام بنکمن را از بین می‌برد، در حالی است که نماد اصلی صرافی FTX، FTT، بیش از 83 درصد کاهش یافت و از بالاترین قیمت روزانه 20.47 دلار به 2.67 دلار رسید. درصد زیادی از ثروت سام بنکمن فرید به فعالیت های تجاری او با FTX و Alameda Research وابسته است، به این معنی که کاهش قیمت توکن های FTT تأثیر مستقیمی بر ثروت شخصی او خواهد داشت.

جامعه رمزنگاری توییتر هرگز نباید از افزودن کمدی به تراژدی طفره رود، میم ها و حکایت هایی را به اشتراک گذاشت که سام بنکمن فرید را با مارک زاکربرگ و راس هانمن خیالی از نمایش تلویزیونی Silicon Valley مقایسه می کرد. هانمن زمانی که موقعیت خود را در شرکت 3commas از دست داد و به تازگی یک مولتی میلیونر شد، تجربه مشابهی داشت. همچنین، بسیاری از کاربران اعلام کردند که سقوط بانکمن فرید بیشتر از ضرر بیشتر سرمایه گذاران خرد در سال 2022 است.

توکن FTT تا حدودی بهبود یافته است زیرا در زمان انتشار 83 درصد از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 4.77 دلار معامله می شود. سام بنکمن فرید همچنین دارای سهامی در Voyager Digital، Robin Hood، Alameda Research و BlockFi است که برخی از دارایی های چند میلیون دلاری او را تشکیل می دهند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.