منو سایت

کاردانو و تحولات آتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو و تحولات آتی

رشد قیمت کاردانو

هزینه ADA پس از معلق شدن حدود 0.25 دلار در ماه در حال بهبود است. توکن بومی کاردانو با افزایش قیمتی نزدیک به 30 درصد از آغاز سال جدید وارد بازار شد.

سروصدای عرضه آتی استیبل کوین DJED Cardano می تواند یکی از عوامل افزایش قیمت ADA باشد. خبر پذیرش ADA به عنوان روش پرداخت توسط مرکز مراقبت های بهداشتی ممکن است در افزایش شدید قیمت توکن نیز نقش داشته باشد.

ADA این هفته را با تقریباً 10 درصد افزایش آغاز کرد که باعث افتخار چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano شد. هاسکینسون در توییتر به نظراتی درباره هزینه سرسام آور ADA پاسخ داد. او می بالید که با توسعه آینده شبکه کاردانو، دستاوردهای بیشتری در راه است. طبق توییت هاسکینسون، پیشنهاد CIP 1694 جامعه کاردانو را تقویت خواهد کرد. محبوبیت ولتر باعث می شود میلیون ها نفر به رشد و اجرای ADA کمک کنند.

CIP 1694 چیست؟

پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) در سال 1694 به دنبال همراهی کاردانو در عصر والتر بود. ارتقاء CIP 1694 گامی به سوی یک سیستم تصمیم گیری غیرمتمرکز است. جارد کوردوان، مدیر مهندسی نرم افزار در بنیاد کاردانو، پیشنهاد کرد که این طرح در نوامبر 2022 تصویب و به رأی گذاشته شود. هدف از این CIP فراهم کردن بستری برای انتقال به یک سیستم حکومتی کاملاً غیر متمرکز است. طبق نقشه راه کاردانو، CIP 1694 پنجمین و آخرین مرحله توسعه شبکه پس از ارتقاء آلونزو و واسیل است.

به گفته چارلز هاسکینسون، ارتقای والتر سرعت اجرای حاکمیت غیرمتمرکز بلاک چین در صنعت کریپتو را تعیین می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.