منو سایت

کاردانو همچنان در حال رشد است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو همچنان در حال رشد است

قیمت کاردانو (ADA) در یک ماه گذشته بیش از 65 درصد افزایش یافته است که قابل تحسین است. اما این پایان داستان نیست. داده‌های سایت احساسی نشان می‌دهد که کوسه‌ها و نهنگ‌های ارز دیجیتال همچنان در این دارایی دیجیتال انباشته می‌شوند.

به گفته Valx و به نقل از Ambcrypto، دارایی‌های آدرس‌های حاوی 100000 تا 100 میلیون سکه ADA به بالاترین سطح خود از 8 نوامبر 2022 رسیده است.

اگرچه دلیل اصلی علاقه نهنگ ها به این ارز وضعیت قیمتی کاردانو بود، اما عوامل متعدد دیگری نیز می تواند در وضعیت خرید و فروش کاردانو موثر باشد. به عنوان مثال، پروژه هایی در حال توسعه روی بلاک چین کاردانو هستند که در روزهای آینده منتشر خواهند شد و می توانند عاملی برای جلب توجه نهنگ ها باشند.

در آخرین شماره گزارش هفتگی بنیاد کاردانو از روند توسعه این شبکه، به آخرین تحولات اکوسیستم کاردانو اشاره شده است. بر اساس آخرین داده ها، تعداد توکن ها در شبکه کاردانو به 7.67 میلیون و تعداد کل پروژه های راه اندازی شده به 116 رسیده است. تعداد کل تراکنش ها نیز از 60 میلیون عبور کرده است.

نکته مهم گزارش هفتگی در مورد وضعیت شبکه کاردانو
نکته مهم گزارش هفتگی در مورد وضعیت شبکه کاردانو

از نظر توسعه، بنیاد کاردانو فاش کرده است که توسعه دهندگان شبکه در حال کار بر روی ارتقای ولنتاین (SECP) هستند. چندین آپدیت دیگر نیز در این بین منتشر شده است، از جمله نسخه 1.35.5 و ارتقای Rosetta به نسخه 2.1.0.

تیم توسعه Plutus در حال کار بر روی دیباگر Plutus، افزایش ظرفیت اسکریپت و بهبود اسناد کد است. در این میان، تیم مارلو مدیریت بهتر خطا را برای CIP-30 اضافه کرد و همچنین خروجی شاخص زنجیره‌ای را برای دارایی‌های متعدد بهبود بخشید.

ایجاد Ada و توسعه شبکه تغییر جزئی در عملکرد چنین شبکه ای داشت. حجم معاملات در ADA با افزایش قیمت آن در هفته گذشته افزایش یافت. این امر احتمال افت ناگهانی قیمت را کاهش داد.

علاوه بر این، تقاضا برای Cardano در بازار مشتقات نیز افزایش یافته است. این امر از تغییر نرخ تامین مالی این ارز در بازار آتی صرافی بایننس مشهود است.

یک نمودار چند معیاره از چنین شبکه کاردانو
یک نمودار چند معیاره از چنین شبکه کاردانو

نرخ توسعه کاردانو همچنان بالاست و میانگین فعالیت روزانه توسعه دهندگان این شبکه در رتبه سوم بهترین پروژه های پلتفرم گیت هاب قرار دارد.

نوسانات یک هفته ای کاردانو پس از کاهش اولیه دوباره افزایش یافت.