منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاردانو، فعال ترین ارز دیجیتال از نظر فعالیت توسعه دهندگان

کاردانو، فعال ترین ارز دیجیتال از نظر فعالیت توسعه دهندگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو، فعال ترین ارز دیجیتال از نظر فعالیت توسعه دهندگان

داده ها نشان می دهد که کاردانو همچنان از نظر فعالیت توسعه دهندگان در صدر قرار دارد. با این حال، قیمت این ارز دیجیتال اخیراً بهترین نبوده است.

Cardano در صدر لیست فعالیت های توسعه دهنده قرار دارد

بر اساس داده های شرکت تحلیلی Sentiment، ADA همچنان برترین سکه در بازار از نظر فعالیت توسعه دهندگان است. «فعالیت توسعه‌دهنده» در اینجا با استفاده از میزان کار انجام شده بر روی مخازن عمومی GitHub ارز دیجیتال اندازه‌گیری می‌شود.

برخی از ردیاب‌ها فعالیت را با استفاده از تعداد کل commit‌ها در یک مخزن GitHub اندازه‌گیری می‌کنند، اما این رویکرد ممکن است کاملاً دقیق نباشد زیرا فورک‌های هر پروژه (در اصل یک کپی از کل کد) نیز شامل همان تعداد commit‌های اصلی هستند. اگرچه توسعه دهنده دوم مسئولیتی در قبال این کار ندارد.

به همین دلیل، اندیکاتور احساسات تعهدات را محاسبه نمی کند، بلکه تعداد رویدادهای GitHub در مخزن کد را محاسبه می کند. یک رویداد می‌تواند از طریق چندین اقدام در یک پروژه، مانند ایجاد یک commit، ایجاد یک مسئله و شاخه‌بندی یک مخزن رخ دهد.
با استفاده از این روش، مواردی مانند فورک ها تنها به عنوان یک رویداد جدید گزارش می شوند و بنابراین نمایش دقیق تری از فعالیت واقعی توسعه دهندگان دیده می شود. در اینجا جدولی وجود دارد که ارزهای دیجیتال برتر موجود در بازار را بر اساس میزان کار انجام شده روی پروژه های مربوطه نشان می دهد:

بررسی اجمالی کاردانو

جدول فعالیت برنامه نویس

همانطور که داده های بالا نشان می دهد، فعالیت 30 روزه توسعه دهندگان Cardano با میانگین 444.1 رویداد بالاترین میزان است. پروژه بعدی که بیشترین فعالیت را دارد، Polkadat (DOT) است، با معیار فعالیت توسعه دهندگان 409.7 رویداد.

Kuzma (KSM)، Kazmas (ATOM) و Dicentraland (MANA) به ترتیب در مکان های سوم، چهارم و پنجم قرار دارند. جالب اینجاست که فعالیت توسعه دهندگان اتریوم در حال حاضر تنها در رتبه ششم قرار دارد.

به طور کلی، فعالیت بالای توسعه دهندگان نشانه تعهد توسعه دهندگان به پروژه است و ممکن است نشانه ای از پتانسیل طولانی مدت ارز دیجیتال باشد. اگرچه کاردانو اخیراً از نظر قیمت خوب عمل نکرده است، اما این ارز دیجیتال مدتی است که از نظر فعالیت توسعه دهندگان پادشاه بوده است. این تعهد توسعه‌دهنده می‌تواند یک سیگنال مثبت برای سرمایه‌گذاران ADA باشد و می‌تواند بر قیمت در سال آینده تأثیر بگذارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.