منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه کیف پول Ledger را به شبکه چینی هوشمند Binance متصل کنیم

چگونه کیف پول Ledger را به شبکه چینی هوشمند Binance متصل کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه کیف پول Ledger را به شبکه چینی هوشمند Binance متصل کنیم

یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری در دنیای ارزهای دیجیتال، کیف پول لجر است که از بلاک چین ها و ارزهای دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند. اما ممکن است از خود بپرسید که چگونه هر یک از این شبکه های بلاک چین به کیف پول متصل می شوند؟ اتصال کیف پول دفتر کل به شبکه چین هوشمند Binance به مراحل پیچیده ای نیاز ندارد. اما برای هر شخصی که به عنوان معامله گر و معامله گر در بازار ارزهای دیجیتال فعال است، تقریباً یک امر ضروری است. در ادامه این مقاله به نحوه اتصال دفتر کل به شبکه BSC می پردازیم.

چرا لجر را به Binance China متصل کنیم؟

یکی از بهترین نمونه‌های کیف پول ارزهای دیجیتال امن در بازار ارزهای دیجیتال سری کیف‌پول‌های لجر است که در دو نوع عرضه می‌شود: Ledger Nano X و Ledger Nano S. این کیف پول‌های ارز دیجیتال از چندین بلاک چین مختلف پشتیبانی می‌کنند:

شبکه هوشمند بایننس

شبکه هوشمند بایننس یا زنجیره هوشمند بایننس (BSC) یکی از شبکه های بلاک چین محبوب در دنیای کریپتو است که ارزهای دیجیتال آن استاندارد شده اند. BEP-20 ارائه می شوند. کیف پول سخت افزاری لجر به عنوان یک کیف پول امن ارزی به کلید خصوصی و عمومی کاربران دسترسی ندارد. به عبارت دیگر کلیدهای خصوصی و عمومی این کاربران کاملا آفلاین تولید و ذخیره می شوند. همچنین بد نیست بدانید کیف پول لجر به دلیل امنیت بالا، پشتیبانی از شبکه های مختلف بلاک چین و صدها ارز دیجیتال مکانی مناسب برای مدیریت دارایی های دیجیتال است. همه این موارد در کنار هم می تواند دلایل اتصال کیف پول دفتر کل به شبکه چین هوشمند Binance را توضیح دهد.

شبکه های بلاک چین

راهنمای اتصال Ledger به Binance Smart China

لازمه اتصال کیف پول لجر به شبکه چینی هوشمند Binance، نصب برنامه Ledger Live است. ابتدا باید نرم افزار Ledger Live را باز کنید و سپس کیف پول سخت افزاری خود را از طریق USB وصل کنید. سپس به تب Accounts رفته و گزینه Add Accounts را انتخاب کنید. در این مرحله با عبارت Binance Smart Chain مواجه می شوید که باید آن را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

Ledger Live را نصب کنید

اکنون با موفقیت کیف پول دفتر کل را به شبکه چین هوشمند Binance متصل کرده اید. سپس باید گزینه Receive و سپس اکانت BSC خود را انتخاب کرده و مجددا گزینه Continue را کلیک کنید. اکنون می توانید همان آدرس را در دستگاه لجر و برنامه Ledger Live که آدرس شبکه چینی هوشمند Binance است مشاهده کنید. شما باید این آدرس را تایید کنید و سپس روی تایید کلیک کنید.

نتیجه پیوند دفتر کل به Binance Smart China این است که توکن های BEP-20 به سه شکل مختلف و با سه شرایط مختلف ظاهر می شوند:

اگر موجودی خود را در دفتر کل مشاهده نکردید (موجودی در این بخش به معنی نشانه های BEP20 است)، می توانید آن را با استفاده از BSCscan بررسی کنید. در این بررسی، از وب سایت BSCscan دیدن کنید و سپس آدرس خود را وارد کنید. سپس می توانید موجودی خود را در کادر مقابل گزینه Token مشاهده کنید.

موتور جستجوی BSCscan

مشکل عدم پشتیبانی توکن ها در دفتر کل برطرف شد

اتصال کیف پول دفتر کل به شبکه چین هوشمند بایننس به شما این امکان را می دهد تا تراکنش های خود را در محیطی امن و راحت انجام دهید. اما در مورد توکن های پشتیبانی نشده چه خواهید کرد؟ کیف پول Metamask می تواند در این مرحله به شما کمک کند. برای اتصال Metamask به BSC کافیست راهنما را دنبال کنید.

در مرحله بعد باید دفتر کل را به کامپیوتر خود متصل کرده و سپس نرم افزار Binance Smart Chain را باز کنید. اکنون زمان باز کردن Ledger Live است. در قسمت Metamask Wallet Settings گزینه Advanced را انتخاب کرده و سپس گزینه Use Ledger Live را بزنید. اکنون می توانید آدرس قرارداد توکن مورد نظر خود را در متامسک به عنوان یک توکن سفارشی ثبت کنید.

استفاده از کیف پول Metamsk برای مشاهده توکن های BEP20

حالا باید روی Assets و سپس روی Add Token کلیک کنید. آدرس قرارداد اعشاری و دلخواه را وارد کرده و در نهایت Next را بزنید. در این قسمت می بینید که توکن پشتیبانی نشده به کیف پول دفتر کل اضافه شده است.

شبکه هوشمند چینی بایننس و کیف پول لجر

شبکه زنجیره هوشمند بایننس یکی از شبکه های بلاک چین در دنیای ارزهای دیجیتال است. ارزهای دیجیتال منتشر شده بر اساس این بلاک چین به توکن BEP-20 معروف هستند. برخی از این توکن ها در کیف پول های دفتر کل نگهداری می شوند. اما برای مدیریت دارایی ها در این کیف پول کاربردی، باید مراحل اتصال کیف پول لجر را به شبکه چین هوشمند Binance طی کنید.