منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چنین داده‌هایی: نهنگ‌ها به طور انبوه بیت کوین و استیبل کوین را احتکار می‌کنند

چنین داده‌هایی: نهنگ‌ها به طور انبوه بیت کوین و استیبل کوین را احتکار می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چنین داده‌هایی: نهنگ‌ها به طور انبوه بیت کوین و استیبل کوین را احتکار می‌کنند

بررسی داده‌های بلاک چین نشان می‌دهد در حالی که نهنگ‌های بیت‌کوین سکه‌های بیشتری می‌خرند، سایر نهنگ‌های ارزهای دیجیتال نیز در حال احتکار استیبل کوین‌ها از جمله تتر، دای و بایننس USD هستند.

به گزارش CryptoGlobe، شرکت تحلیلی Anchan Sentiment اعلام کرد که آدرس هایی با موجودی 100 تا 100000 بیت کوین در 9 روز گذشته در مجموع 726 میلیون دلار از این ارز دیجیتال خریداری کرده اند. در همان زمان، مجموعه آدرس‌هایی با وضعیت استیبل کوین از 100000 دلار به 10 میلیون دلار به سرعت در حال رشد است.

چنین داده‌هایی: نهنگ‌ها به طور انبوه بیت کوین و استیبل کوین را احتکار می‌کنند
رشد بیت کوین نهنگ و احتکار استیبل کوین در نمودار مشهود است

این شرکت خاطرنشان کرد که از مجموع بیش از 43.46 میلیون آدرس در شبکه، در حال حاضر بیش از 15840 آدرس با موجودی بین 100 تا 10000 بیت کوین وجود دارد، به این معنی که کیف پول نهنگ ها 0.0364 درصد از کل آدرس های بیت کوین است. احساس اضافه شده:

افزایش نسبت آدرس‌های نهنگ‌ها به کل شبکه از لحاظ نظری به این معنی است که علاقه بیشتری به افزایش طبقه بازرگانانی وجود دارد که نه تنها میلیونر هستند، بلکه عادت دارند از سرمایه خود برای رسیدن به آنچه می‌خواهند استفاده کنند.

علاوه بر این، تعداد آدرس های بیت کوین با موجودی بین 100 تا 10000 سکه در 3 هفته گذشته 159 مورد افزایش یافته است که سریع ترین نرخ رشد برای این آدرس ها در 10 ماه گذشته است.

به گفته این شرکت، افزایش اخیر بیت‌کوین، همراه با قدردانی گسترده از استیبل کوین‌ها، به این معنی است که نهنگ‌های ارزهای دیجیتال با افزایش قدرت خریدشان شروع به تقویت موقعیت خود کرده‌اند.

در شرایط کنونی بازار، برخی از سرمایه گذاران همچنان نسبت به رشد قیمت بیت کوین تمایل دارند. در اوایل ماه جاری، تیم دریپر، بنیانگذار Draper Associates و یکی از برجسته ترین سرمایه گذاران سیلیکون ولی، پیش بینی قیمت بیت کوین 250000 دلاری خود را تکرار کرد و گفت که تا ژوئن سال آینده، قیمت ارز دیجیتال به این رقم خواهد رسید.

دریپر تنها میلیاردر صعودکننده در بازار ارزهای دیجیتال نیست. سرمایه گذار میلیاردر مایک نووگراتز خاطرنشان کرد که هنوز معتقد است بیت کوین در آینده با قیمت 500000 دلار معامله خواهد شد. البته او پیش بینی خود را تا زمانی که فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی برای مهار تورم افزایش دادند، به تعویق انداخت.

نووگراتز معتقد است که پس از جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، طبق اظهارات خود، اقتدار بانک های مرکزی خود را پیدا کرد. بیت کوین تا 5 سال آینده به 500000 دلار نخواهد رسید.

با این حال، تحلیلگران گلدمن ساکس در گزارش جدید خود گفتند که آنها معتقدند طلا در درازمدت به دلیل محرک های تقاضای بازار از بیت کوین بهتر خواهد بود. آنها انتظار دارند که ارزهای دیجیتال بیشتر تحت تأثیر شرایط سخت مالی قرار گیرند.