منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش بینی ها برای سال 2023 برای کاردانو بسیار صعودی است

پیش بینی ها برای سال 2023 برای کاردانو بسیار صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی ها برای سال 2023 برای کاردانو بسیار صعودی است

حامیان کاردانو ادعا می کنند که سال 2023 سال بسیار صعودی برای اکوسیستم شبکه کاردانو و توکن بومی شبکه، ADA خواهد بود. در یک موضوع اخیر در توییتر، سفیر جامعه کاردانو ADA Whale فاش کرد که چرا معتقد است سال آینده برای این شبکه بزرگ خواهد بود.

ADA Whale اظهار داشت که با سیستم حکومتی جدید در سال 2023، کاردانو آماده است تا موقعیت خود را در جایی که کاردانو “بیشتر بازی می کند” تغییر دهد.

با مدیریت جدید، کاردانو خودمختار خواهد شد و کارها را در مسیرهای بلندپروازانه پیش می برد. به گفته این کارشناس، این امر فضای بلاک چین را شوکه می کند و شرکت کنندگان در سایر شبکه ها نیز خواستار خودگردانی در زنجیره خواهند بود. او نوشت:

شوک واقعی به سیستم زمانی وارد خواهد شد که آنها متوجه شوند که پیوستن به یک جنبش دیجیتال جهانی از افرادی که می‌خواهند جهان را بهبود بخشند، خود را اداره کنند و خزانه‌های کاملاً پر داشته باشند برای بسیاری جذاب‌تر از تبدیل شدن به یک جنبش مطالبه‌گرانه است. این بانکداری است.”

چگونه سیستم حکمرانی جدید به کاردانو مزیت می دهد؟

ADA Whale تنها عضوی از جامعه کاردانو نیست که به عصر جدیدی که قرار است وارد شبکه شود خوشبین است. در ماه اکتبر، چارلز هاسکینسون، مدیر اجرایی IOG گفت که دوران ولتر به دیگر بازیگران صنعت “چگونه حکومتداری غیرمتمرکز” را آموزش می دهد.

در عصر ولتر، کاردانو اساساً با معرفی سیستم های رأی گیری و خزانه داری برای نشان دادن تمرکززدایی کامل شبکه، کاملاً خودمختار شد.

طبق یک پست وبلاگ IOG، کاردانو در حال آزمایش مکانیسم‌های خزانه‌داری در پروژه کاتالیست (برنامه پشتیبانی اکوسیستم کاردانو) است که تحقیقات، آزمایش‌های اجتماعی و رضایت جامعه را برای ایجاد یک فرهنگ باز و دموکراتیک در جامعه کاردانو ترکیب می‌کند. این ابتکار در نهایت شرکت های اصلی Cardano مانند IOG، Cardano Foundation و Emurgo را از موقعیت رهبری شبکه حذف می کند و تمام تصمیمات توسعه آینده را در اختیار کل جامعه قرار می دهد.

این شبکه همچنین در حال مشاهده مزایای بهبودهای انجام شده در سال جاری است، از جمله هارد فورک Vasyl که کارمزد تراکنش ها و مصرف فضا را کاهش می دهد.

در همین حال، قیمت ADA بسیار کمتر از بالاترین رکورد قبلی خود (ATH) در حدود 3 دلار است که در سپتامبر 2021 به دست آمد.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.