منو سایت

پیش بینی قیمت Cardano برای کریسمس 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی قیمت Cardano برای کریسمس 2023

Cardano (ADA) به سمت کریسمس می رود و با وجود نوسانات اخیر قیمت، از نظر ارزش بازار در بین ده ارز دیجیتال برتر باقی می ماند. شبکه Cardano هنوز به سرعت در حال گسترش است، حتی اگر تحت تأثیر عواقب فاجعه FTX قرار گرفته باشد.

الگوریتم پیش‌بینی قیمت PyTorch که از چارچوب یادگیری ماشین منبع باز استفاده می‌کند، پیش‌بینی می‌کند که ارزش نهمین دارایی با ارزش بر اساس ارزش بازار تا 25 دسامبر 2022 به میزان 45.8 درصد افزایش خواهد یافت. در زمان انتشار قیمت ADA حدود 0.299 دلار بود. . این الگوریتم یادگیری عمیق پیش بینی می کند که در کریسمس Cardano با 0.43 دلار معامله می شود.

تحلیل کاردانو

توسعه شبکه کاردانو

در طول سال گذشته، Cardano به طور متوسط ​​بیش از 20000 آدرس جدید در ماه اضافه کرده است. علاوه بر این، رشد آدرس کیف پول Cardano در بحبوحه سقوط FTX ادامه یافت و 30000 کیف پول در یک هفته اضافه کرد. علاوه بر این، تعداد قراردادهای هوشمند مبتنی بر کاردانو برای اولین بار از 4000 گذشت و بیش از 300 درصد رشد کرد.

در نهایت، شبکه کاردانو همچنان از نظر فعالیت های توسعه ماهانه از دیگر پلتفرم های رمزنگاری پیشی می گیرد. به عنوان مثال، در ماه نوامبر، بر اساس تجزیه و تحلیل انجام شده توسط پلت فرم هوشمند Sentiment، کاردانو بالاترین فعالیت توسعه را به ثبت رساند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.