منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیشنهاد فلوکی انو برای سوزاندن بیش از 100 میلیون دلار مورد تایید قرار گرفت

پیشنهاد فلوکی انو برای سوزاندن بیش از 100 میلیون دلار مورد تایید قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیشنهاد فلوکی انو برای سوزاندن بیش از 100 میلیون دلار مورد تایید قرار گرفت

یک رای مثبت قاطع برای سوزاندن توکن

جامعه Floki Inu به پیشنهاد اخیر دولت رای مثبت داده است که به دنبال سوزاندن 4.2 تریلیون توکن FLOKI در یک پل زنجیره ای و کاهش مالیات تراکنش است. به گفته توسعه دهندگان، این پیشنهاد با اکثریت 99.97٪ رای موافق به سوزاندن توکن های پل تصویب شد، در حالی که 0.03٪ مخالف این پیشنهاد بودند. مالیات تراکنش FLOKI به 0.3 درصد کاهش می یابد و در ساعت 23:30 (به وقت تهران) در 3 فوریه 2023 اجرا می شود. 4.2 تریلیون توکن در این ساعت برای همیشه سوزانده می شود.

فلوکی اینو

داده های CoinGecko نشان می دهد که ارزش این توکن تا روز دوشنبه بیش از 100 میلیون دلار بوده است. سوزاندن توکن راهی برای کاهش عرضه است که متعاقباً تا زمانی که تقاضا ثابت بماند، ارزش هر توکن را افزایش می‌دهد.
به این ترتیب، پیشنهاد Floki Eno خطرات امنیتی مرتبط با پل ها را به عنوان یک منطق دیگر ذکر می کند. همانطور که CoinDesk قبلا گزارش داده بود، تنها در سال گذشته بیش از 2 میلیارد دلار از بلاک چین به سرقت رفته است. در این پیشنهاد آمده است:

اکسپلویت‌ها و داده‌های بیشتری برای نشان دادن سطح خطری که پل‌های زنجیره‌ای متقاطع می‌توانند ایجاد کنند، ظاهر شده‌اند، به خصوص اگر مقدار قابل توجهی از توکن‌های پیشنهادی را در خود نگه دارند.»

در این پیشنهاد، توسعه دهندگان اضافه کردند:

در مورد FLOKI، سوء استفاده از پل زنجیره اصلی ما تأثیر فاجعه باری بر پروژه خواهد داشت، زیرا در حال حاضر 55.7٪ از کل عرضه در گردش FLOKI را در اختیار دارد. این مقدار زیادی است و برای تخلیه استخرهای نقدینگی پروژه و در صورت سوء استفاده، اساساً پروژه را از بین می برد.»

توسعه دهندگان Floki Ino قبلاً به CoinDesk گفته بودند که این حرکت بخشی از یک برنامه گسترده تر برای قرار دادن Floki Ino به عنوان یک پروژه جدی مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. طی چند ماه گذشته، این تیم پروژه های در حال انجامی مانند Floki Locker و بازی Metaverse Valhalla را راه اندازی کرده است.

پل فلوکی اینو

Floki در ابتدا توکن خود را در اتریوم با عرضه کل 10 تریلیون توکن راه اندازی کرد و سپس در سال 2021 بر اساس درخواست های جامعه به زنجیره سریع تر و ارزان تر BNB گسترش یافت. این تیم قرار بود قرارداد دیگری را در زنجیره BNB با عرضه کل 10 تریلیون توکن راه اندازی کند. با این حال، برای اطمینان از اینکه مجموع عرضه در گردش FLOKI در هر زمان معین هرگز از مجموع عرضه 10 تریلیون توکن تجاوز نمی کند، یک پل زنجیره ای لازم بود تا به کاربران اجازه دهد FLOKI خود را از اتریوم به زنجیره بایننس و به عقب منتقل کنند.

در آن زمان، تیم از 600 میلیارد توکن از خزانه داری اتریوم و زنجیره BNB برای تامین سرمایه اولیه برای ساخت پل استفاده کرد. از آن زمان، اکثر دارندگان توکن های FLOKI خود را در اتریوم قفل کرده و به زنجیره BNB منتقل کرده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.