منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیتر شیف، تحلیلگر بیت کوین انتظار دارد که کریپتو بیشتر سقوط کند

پیتر شیف، تحلیلگر بیت کوین انتظار دارد که کریپتو بیشتر سقوط کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیتر شیف، تحلیلگر بیت کوین انتظار دارد که کریپتو بیشتر سقوط کند

بیت کوین به دلیل رویدادهای آینده سقوط خواهد کرد

پیتر شیف، منتقد برجسته بیت کوین و ارزهای دیجیتال، پس از اعلام Block.fi مبنی بر عدم توانایی آن در انجام تجارت، فعالانه از فروش بیت کوین به دنبال کنندگان حمایت می کند.

شیف همچنین اضافه کرد که در آینده قابل پیش‌بینی چیزهای بیشتری در راه است و به مشترکانش توصیه کرد که در صورت امکان تمام بیت‌کوین‌های خود را بفروشند. FTX در حال حاضر تنها صرافی در بین 10 صرافی برتر است که نمی تواند برداشت را با ظرفیت کامل پردازش کند. ظاهرا وضعیت پیرامون Block.fi به دلیل ورشکستگی FTX ایجاد شده است.
پلتفرم وام‌دهی و استقراض کریپتو از توقف برداشت خبر داد و به مشتریان خود توصیه کرد تا اطلاع ثانوی از سپرده‌گذاری خودداری کنند. با این حال، درام FTX تنها دلیل نگرانی پیتر شیف در مورد آینده اولین ارز دیجیتال نیست. به گفته این اقتصاددان، آخرین انتشار داده های CPI را نباید سوخت بیت کوین یا به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفت.

این استدلال بر اساس وضعیت فعلی صنعت است که در طول تشدید وضعیت FTX، فروش بیت کوین حتی بیشتر خواهد شد. حامی طلا معتقد است که بازار در این مرحله برای ورود به بازار بسیار پرخطر است و حمایت فدرال رزرو آن را از سقوط احتمالی نجات نخواهد داد.
علیرغم تعصب شیف نسبت به بیت کوین، انتشار غیرمنتظره CPI مثبت در واقع بازار سهام را تقویت کرد، به طوری که S&P500 روز را 5 درصد افزایش داد، در حالی که بیت کوین به سختی توانست روز را در سبز ببندد. با این حال، دیروز اکثر آلتکوین ها سود دو رقمی را به سرمایه گذاران نشان دادند و برخی حتی به سطوح قبل از FTX بازگشتند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید