منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیتر برنت: قیمت بیت کوین ظرف 3 سال به بالاترین حد خود می رسد، اما قبل از آن به 13000 دلار کاهش می یابد.

پیتر برنت: قیمت بیت کوین ظرف 3 سال به بالاترین حد خود می رسد، اما قبل از آن به 13000 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیتر برنت: قیمت بیت کوین ظرف 3 سال به بالاترین حد خود می رسد، اما قبل از آن به 13000 دلار کاهش می یابد.

پیتر برانت، تاجر کهنه کار و تحلیلگر بازار مالی، معتقد است که سیاست های سختگیرانه فدرال رزرو باعث می شود بیت کوین به روند فعلی خود در چند سال آینده ادامه دهد. او معتقد است که قیمت بیت کوین احتمالاً قبل از شروع یک روند صعودی و رسیدن به بالاترین قیمت جدید، تا محدوده 13000 دلار کاهش می یابد.

پیتر برنت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Factor LLC در مصاحبه ای با CoinDesk در روز دوشنبه، گفت که قیمت بیت کوین در حال حاضر راکد است و احتمالا تا یک سال و نیم آینده نیز همینطور باقی خواهد ماند. البته پس از این مدت در نهایت به اوج قیمتی جدید خواهد رسید.

برنت گفت:

قیمت بین 17000 تا 23000 دلار خواهد بود… فکر می کنم بیت کوین در مقطعی، احتمالاً اوایل سال آینده. [میلادی]، به پایین ترین سطح خود خواهد رسید. اما حتی در آن زمان، من انتظار ندارم که قیمت در یکی دو سال آینده افزایش یابد.

قیمت بیت کوین در روز دوشنبه حدود 19200 دلار بود و برای بیش از دو هفته زیر 20000 دلار باقی ماند.

این معامله گر فنی برجسته که از دهه 1970 وارد این تجارت شده است، پیش بینی می کند که 32 ماه طول می کشد تا بیت کوین به بالاترین حد خود برسد. برنت گفت که انتظار دارد بزرگترین ارز دیجیتال بازار تا آن زمان به 13000 دلار کاهش یابد.

سیاست سختگیرانه افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو (بانک مرکزی ایالات متحده) برای مهار نرخ بالای تورم در سال جاری، قیمت بیت کوین را تحت فشار قرار داده است. معامله گران و سرمایه گذاران در همه بازارها منتظر نشست بعدی کمیته سیاست پولی آن نهاد، کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) هستند. بر اساس داده‌های بورس کالای شیکاگو در مورد معاملات آتی صندوق فدرال، وال استریت انتظار دارد چهارمین افزایش متوالی نرخ بهره را به میزان 0.75 درصد در ماه نوامبر شاهد باشد و پس از آن در ماه‌های آینده افزایش‌های نسبتاً کمتری نرخ بهره را شاهد باشیم.

با این حال، برنت گفت که انتظار نمی رود رشد نرخ بهره به این زودی ها کاهش یابد و انتظار افزایش 0.75 درصدی نرخ در 2 نوامبر و به دنبال آن افزایش 0.75 درصدی دیگر در 14 دسامبر را دارد. آذر) خواهد داشت

او در این باره گفت:

فکر می کنم فدرال رزرو می داند که تورم مخرب است. این بانک باید اعتبار خود را پس بگیرد و فکر می کنم برای انجام این کار باید تورم را حداقل به 4 درصد کاهش دهد.

لازم به ذکر است که تورم سالانه آمریکا آخرین بار در ماه سپتامبر 8.2 درصد گزارش شده است.

همبستگی بیت کوین به بیت کوین!

بیت کوین به عنوان دارایی ریسک پذیر شناخته می شود که نشان دهنده تمایل بازار به پذیرش ریسک است. البته، در حالی که آشفتگی در بازارهای سنتی ادامه دارد، بیت کوین نوسانات کمتری نسبت به بازار سهام داشته است. در همین حال، نسبت بین بیت کوین و طلا که در زمان نوسانات بازار به عنوان دارایی امن در نظر گرفته می شود، به بالاترین سطح خود در بیش از یک سال گذشته رسید.

با این حال، برنت انتظار دارد ارزش بیت کوین از هر چیزی که در بازارهای دیگر اتفاق می افتد جدا شود.

او می گوید: «بیت کوین در نهایت به بیت کوین مرتبط خواهد شد.

برخلاف روایت فعلی که سرنوشت بیت کوین را به تمایل به حضور در یک بازار پرخطر مرتبط می کند، برنت معتقد است که این ارز دیجیتال در نهایت طی 10 سال آینده به یک ذخیره ارزش تبدیل خواهد شد.