منو سایت

پولیگان با UniSwap همکاری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پولیگان با UniSwap همکاری کرد

همانطور که در سال 2022 اشاره شد، Polygon (MATIC) مشارکت های زیادی با بخش های خارج از فضای ارزهای دیجیتال داشت که باعث رشد این اکوسیستم لایه 2 شد. شرکت هایی مانند Starbucks، Nubank و Mastercard بخشی از این لیست بزرگ هستند. در حالی که انتظار می رود همکاری بیشتری با شبکه پالیگان صورت گیرد، لازم به ذکر است که پالیگان و صرافی غیرمتمرکز UniSwap (UNI) همکاری خود را آغاز کرده اند. اول، باید در نظر گرفت که هر دو پلتفرم ممکن است از نظر جذب کاربر در سال 2023 درخشش بیشتری داشته باشند. Polygon یک کاندید قوی برای رشد قیمت است زیرا علاوه بر راه حلی برای مقیاس پذیری بیشتر اتریوم (ETH)، او در مناطقی نیز شرکت می کند. که باید امسال جلب توجه کند، مانند انباشت.

در مورد UniSwap، علاقه به DEX ممکن است افزایش یابد زیرا پلتفرم های متمرکز اعتماد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را از دست می دهند. در سال 2022، یکی از بزرگترین رسوایی ها در تاریخ ارزهای دیجیتال زمانی اتفاق افتاد که صرافی متمرکز FTX میلیاردها سرمایه کاربر را از بین برد. این منجر به افزایش قابل توجه فعالیت DEX در ماه نوامبر شد.

چگونه Polygan و UniSwap می توانند به یکدیگر کمک کنند؟

علیرغم عدم تحرک DeFi در سال 2022، مشخص شد که صرافی های غیرمتمرکز چقدر مهم هستند. ظهور Polygon به حل یکی از بزرگترین ایرادات در این صنعت کمک کرد. زیرا کارایی بیشتری را برای UniSwap به ارمغان می آورد. همانطور که توسط تیم توسعه Metic اشاره شد، کارمزدهای پایین Polygon به ارائه خدمات بیشتر به UniSwap کمک کرد و حتی معامله‌گران بیشتری را به پلتفرم DeFi جذب کرد.

Polygon همچنین از این مشارکت سود برد زیرا افزایش زیادی در ارزش کل قفل شده (TVL) خود را تجربه کرد، که ممکن است نتیجه افزایش دید پروژه در بودجه غیرمتمرکز باشد. این مشارکت نشان می‌دهد که چگونه کارایی شبکه Polygon، همراه با نقدینگی UniSwap، به یک DeFi جذاب‌تر با پتانسیل جذب افراد بیشتر و بیشتر به این جنبش مالی غیرمتمرکز کمک می‌کند و کاربران بلاک چین را به دنیای ایده‌آل بدون بانک نزدیک‌تر می‌کند.

این مشارکت چگونه بر کاربران DeFi تأثیر می گذارد؟

صرافی‌های غیرمتمرکز، قبل از Polygon، از سناریویی رنج می‌بردند که در آن مجبور بودند بین امنیت شبکه اتریوم (ETH) یا تراکنش‌های ارزان روی بلاک چین‌هایی که به اندازه آلت‌کوین‌های پیشرو بازار امن یا غیرمتمرکز نیستند، یکی را انتخاب کنند.
البته، یک قرارداد هوشمند خوب می تواند به جلوگیری از حملات چند میلیونی DEX کمک کند. با این حال، داشتن یک شبکه قوی مانند اتریوم می تواند به امنیت بیشتر پلتفرم غیرمتمرکز کمک کند. با این حال، حقیقت بزرگ این است که هیچ کس نمی خواهد برای انجام یک مبادله ساده، هزینه های بالایی بپردازد. اما این به معنای کنار گذاشتن امنیت نیست و این دقیقاً مشکلی است که پولیگان با UniSwap حل می کند. از این نظر، می‌توانیم شاهد مهاجرت بسیاری از پروژه‌های DeFi به راه‌حل‌هایی باشیم که مقیاس‌پذیری را بدون به خطر انداختن امنیت به ارمغان می‌آورند، به‌ویژه زمانی که بازار ارزهای دیجیتال به سمت صعودی باز می‌گردد و حجم زیادی دوباره در DEX دیده می‌شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.