منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال بلاک چین، برداشت مشتری را مسدود می کند

پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال بلاک چین، برداشت مشتری را مسدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال بلاک چین، برداشت مشتری را مسدود می کند

پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال بلاک چین، برداشت مشتری را مسدود می کند

در جدیدترین نشانه از فروپاشی صرافی دارایی دیجیتال FTX، پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال بلاک چین می گوید که اجازه برداشت وجه به مشتریان خود را متوقف کرده است. این شرکت اخیراً پیامی را در توییتر برای مشتریان ارسال کرده است که در آن بیان شده است که «فقدان شفافیت» در مورد وضعیت FTX و بازوی تجاری آن Alameda Research منجر به این تصمیم شده است.

ما از اخبار FTX و Alameda شوکه و ناامید شدیم. ما نیز مانند سایر نقاط جهان از طریق توییتر متوجه این وضعیت شدیم. به دلیل عدم شفافیت در مورد وضعیت صرافی FTX، FTX US و Alameda، نمی‌توانیم مانند قبل فعالیت کنیم.

اولویت ما حفاظت از مشتریان و منافع آنها بوده و خواهد بود. در انتظار شفافیت بیشتر، فعالیت پلتفرم را محدود خواهیم کرد، از جمله تعلیق برداشت مشتری، همانطور که در شرایط ما مجاز است. جزئیات بیشتر را در اسرع وقت به اشتراک خواهیم گذاشت. ما از مشتریان می خواهیم که در حال حاضر چیزی را به کیف پول های بلاک چین یا حساب های بهره واریز نکنند.

ما قصد داریم تا حد امکان در آینده با هم ارتباط برقرار کنیم، اما انتظار داریم که این کمتر از چیزی باشد که مشتریان و سایر سهامداران به آن عادت دارند.

بر اساس گزارش مدیریت دارایی های سه ماهه دوم BlockFi، این شرکت حدود 650,000 حساب سرمایه گذاری شده، 500,000,000 دلار دارایی کیف پول، 2,600,000,000 دلار دارایی برگشتی، 3,900,000,000 دلار دارد. کل دارایی های جانبی برای استقرار دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.