منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از Binance، CryptoCom مدرک ذخایر خود را فاش کرد

پس از Binance، CryptoCom مدرک ذخایر خود را فاش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از Binance، CryptoCom مدرک ذخایر خود را فاش کرد

در میان تقاضای رو به رشد برای شفافیت در فضای کریپتو، پس از فروپاشی FTX، صرافی CryptoCom مدرکی مبنی بر ذخایر خود منتشر کرده است. ممیزی نشان داد که موجودی مشتریان صرافی برای چندین ارز دیجیتال برتر از جمله بیت کوین و اتریوم بیش از 100 درصد حفظ می شود.

همانطور که صرافی روز جمعه اعلام کرد، اثبات ذخایر آن شامل حسابرسی توسط Mazars Group است. Mazars یک شرکت حسابرسی مستقل مبتنی بر رمزنگاری است که ماه گذشته نیز اثباتی از ذخایر در Binance انجام داد. این تیم حسابرسی از “روش های رمزنگاری پیچیده” برای اطمینان از در دسترس بودن وجوه مشتری استفاده می کند.

نتایج مطالعه Mazars نشان داد که نسبت ذخیره BTC و ETH به ترتیب 102٪ و 101٪ بود. در همین حال، استیبل کوین های برتر از جمله USDC و Tether به ترتیب با 102% و 106% پشتیبانی شدند.
سایر ارزهای رمزنگاری شده حسابرسی شده با نسبت ذخیره کامل شامل ریپل، دوج کوین، شیبا، لینک و مانا هستند. با این حال، صرافی اطلاعات دقیقی در مورد دارایی ها و بدهی های خود ارائه نکرد.

کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در بیانیه‌ای گفت:

ارائه مدرکی مبنی بر ذخایر حسابرسی شده گام مهمی برای کل صنعت برای افزایش شفافیت و آغاز روند بازگرداندن اعتماد است.

مانند بایننس، CryptoCom اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا مطمئن شوند که دارایی‌های فردی آنها در اپلیکیشن و وب‌سایت صرافی امن و قابل دسترسی است. Proof of Deposit یک ابزار شفافیت است که از داده های بلاک چین عمومی برای اثبات ایمنی دارایی های کاربران در صرافی ها استفاده می کند. اجرای صحیح این سیستم همچنان نیازمند یک حسابرس خارجی است تا بدهی های شرکت را تجزیه و تحلیل کند تا از سلامت مالی شرکت اطمینان حاصل کند.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.