منو سایت

پروتکل REN نسخه 1.0 کار نخواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پروتکل REN نسخه 1.0 کار نخواهد کرد

میلیون ها دلار به دلیل تأثیر مستقیم فروپاشی امپراتوری سام بنکمن فرید در خطر است. این بار پروتکل رن (REN) اعلام کرد که کاربران باید دارایی های خود را به زنجیره های بومی خود بازگردانند، در غیر این صورت ممکن است دارایی های خود را از دست بدهند.

پروتکل REN نسخه 1.0 کار نخواهد کرد

پروتکل Ren، پلتفرمی که قابلیت همکاری و نقدینگی را بین پلتفرم های مختلف بلاک چین فراهم می کند، از ارتقای پروتکل به نسخه Ren2.0 خبر داده است. Alameda Research بودجه پروتکل Ren را در سال 2021 تأمین می کند. به همین دلیل، تیم توسعه معتقد است که Ren1.0 در اسرع وقت متوقف شود.

امروز، این پروتکل در توییتر اطلاعیه‌ای منتشر کرد و از کاربران خواست در اسرع وقت وجوه خود را از پروتکل خارج کنند وگرنه خطر از دست دادن وجوه را دارند. به دنبال این خبر، نوعی ناامیدی در بین جامعه به وجود آمد. رن و جامعه کریپتو ابراز ناامیدی می کنند زیرا میلیون ها دلار سرمایه کاربر در خطر است. طبق داده‌های DiFi Lama، پروتکل Ren بیش از 35 میلیون دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) دارد که بیش از 31 میلیون دلار در شبکه اتریوم است.

پروتکل رن

مقدار در پروتکل Ren قفل شده است

از آنجایی که پروتکل REN کاربران را ملزم به ارسال آدرس ایمیل خود نمی کند، رسانه های اجتماعی تنها وسیله ای است که تیم می تواند از طریق آن با کاربران خود ارتباط برقرار کند. جامعه به شدت از رن انتقاد کرد و اظهار داشت; کسانی که در شبکه های اجتماعی فعال نیستند، فرصت را از دست می دهند.

برخی از کاربران به طور کلی فناوری بلاک چین را زیر سوال می برند و می گویند که وقتی بانک ها سرورهای خود را ارتقا می دهند هرگز سرمایه خود را از دست نداده اند. در عین حال، دیگران عدم تمرکز در پروتکل رن برای اتخاذ چنین تصمیمات ناگهانی را زیر سوال می برند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.