منو سایت

پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در سال 2022

در سال 2022، ارزهای دیجیتال به شدت تحت تأثیر حمله فدرال رزرو و انفجار پلتفرم های رمزنگاری مانند FTX، Terra، Celsius و غیره قرار گرفتند. با این حال، هنوز نشانه هایی از تقاضا برای ارزهای دیجیتال وجود دارد.

پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در سال 2022

شایان ذکر است که ارزش بازار همه ارزهای دیجیتال در مجموع 70 درصد از سال تا به امروز (YTD) کاهش یافته و به نزدیک به 810 میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده تسلیم گسترده معامله گران و سرمایه گذاران است.

به گفته گوگل ترندز، بازار نزولی و کاهش تقاضا همچنین جستجوهای اینترنتی برای کلمه کلیدی «خرید ارز دیجیتال» را به پایین ترین سطح خود از فوریه 2020 رسانده است.

ارزهای دیجیتال محبوب

جستجوی آمار برای کلمه کلیدی “خرید ارز دیجیتال”

با این حال، آخرین گزارش جهانی Accenture در سال 2022 نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران خرد به ارزهای دیجیتال همچنان بالاست. این شرکت یک نظرسنجی انجام داد و اعلام کرد که ۲۸ درصد از شرکت‌کنندگان به سرمایه‌گذاری بلندمدت فکر می‌کنند، در حالی که ۲۲ درصد صرفاً به ارزهای دیجیتال علاقه دارند. علاوه بر این، 21 درصد قصد دارند این بازار را در کوتاه مدت آزمایش کنند.

در همین حال، مطالعه دیگری توسط پورتال مالی DollarGeek در مورد ارزهای رمزپایه مورد تقاضا در سال 2022 انجام شد.

ارزهای دیجیتال محبوب

پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در سال 2022

بر اساس این تحقیق، بیت کوین با ۲۸ میلیون جستجو در ماه رتبه اول و اتریوم با حدود ۴ میلیون جستجو در ماه رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. Shiba Inu و Dogecoin به ترتیب مقام های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان به وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.