منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویتالیک بوترین 3 فرصت بزرگ برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 ارائه کرد

ویتالیک بوترین 3 فرصت بزرگ برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 ارائه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویتالیک بوترین 3 فرصت بزرگ برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 ارائه کرد

3 فرصت بزرگ برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 از دیدگاه ویتالیک بوترین

ویتالیک بوترین 3 فرصت بزرگ برای ارزهای دیجیتال در سال 2023 ارائه کرد ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، سه فرصت بزرگ در رابطه با ارزهای دیجیتال ارائه کرد که هنوز جای کار دارند. این موارد عبارتند از: پذیرش انبوه کیف پول، استیبل کوین های مقاوم در برابر تورم و دسترسی به وب سایت های مبتنی بر اتریوم.

ویتالیک بوترین در طی مصاحبه ای با دیوید هافمن، یکی از صاحبان بانک لس، چشم انداز خود را برای صنعت کریپتو در سال 2023 اعلام کرد. این نظر ویتالیک بوترین در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط هافمن مبنی بر پایان موج پذیرش برنامه های غیرمتمرکز و پایان یافتن است. فرصت توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز جدید کاهش می یابد.

ویتالیک بوترین درعوض به «دوره عدم اطمینان» اشاره کرد که هافمن در ابتدا پیشنهاد کرد که بهبودهای بیشتری در زیرساخت کیف پول باید انجام شود تا استفاده از ارزهای دیجیتال برای افراد عادی برای پذیرش میلیاردها کاربر عادی آسان شود. .

بنیانگذار اتریوم گفت:

اگر بتوانید کیف پولی بسازید که میلیاردها نفر بتوانند از آن استفاده کنند، این یک فرصت بزرگ است.

استیبل کوین آینده

بوترین همچنین اظهار داشت که ایجاد یک استیبل کوین مقاوم در برابر تورم و در دسترس جهانی که بتواند تحت هر شرایطی (از منظر بلاک چین و اقتصاد کلان) پایدار بماند، ارزهای دیجیتال را متحول خواهد کرد:

اگر بتوانید یک استیبل کوین بسازید که بتواند از هر چیزی جان سالم به در ببرد، حتی از تورم افسارگسیخته دلار آمریکا، فرصت بزرگی برای مردم ایجاد کرده اید تا از آن به عنوان راه نجات استفاده کنند.

بوترین هیچ پیشنهاد فنی در مورد چگونگی دستیابی به این استیبل کوین ایده آل ارائه نکرد.

استیبل کوین آینده

انقلاب اتریوم از دیدگاه ویتالیک بوترین

در نهایت، بوترین گفت، هر پیشرفت فنی که به کاربران اجازه دهد از شبکه اتریوم به جای گوگل، فیسبوک و توییتر برای ورود و ثبت نام استفاده کنند، انقلاب دیگری در صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود. این در نهایت به اتریوم اجازه می دهد تا همچنان بر بازار و برنامه های مبتنی بر اینترنت تسلط داشته باشد:

اگر بتوانید با استفاده از اتریوم وارد سایت‌هایی شوید و بتوانید از شر فیس‌بوک، گوگل و توییتر به عنوان صاحبان ورود به وب‌سایت خلاص شوید، این فرصت بزرگی است، درست است؟

با این حال، ویتالیک بوترین اظهار داشت که به دلیل رقابت و بلوغ روزافزون بازار، فرصت پر کردن شکاف‌های موجود در بازار کمتر آشکار می‌شود.

نظر ویتالیک بوترین در مورد آینده اتریوم

به نظر می رسد ویتالیک بوترین در چند هفته گذشته به فعالان رمزارز در مورد مسیر آینده خود راهنمایی و توصیه می کند. Vitalik نسبت به آینده بلاک چین و ارزهای دیجیتال بسیار خوشبین است. ویتالیک بوترین در 5 دسامبر اعلام کرد که هویت‌های مبتنی بر بلاک چین، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و برنامه‌های ترکیبی نیز او را در مورد آینده اتریوم و فناوری‌های غیرمتمرکز هیجان زده می‌کنند.

چند روز قبل، در 3 دسامبر، یکی از بنیانگذاران اتریوم تاکید کرد که معامله گران باید دیدگاه بلندمدت خود را بر اساس تحولات فنی، نه قیمت دارایی ها، قرار دهند. پس از فروپاشی صرافی FTX، بوترین در 21 نوامبر به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه کرد که سطح نفوذ انسانی را که می‌توان روی پروتکل اعمال کرد در نظر بگیرند و به کد باز و شفاف بیش از انسان اعتماد کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.