منو سایت

وضعیت Luna Classic را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وضعیت Luna Classic را بررسی کنید

قیمت لونا کلاسیک (LUNC) پس از هفته‌ها افزایش ثابت علی‌رغم بازار نزولی موجود، در یک اصلاح طولانی بود. اگرچه LUNC هنوز در مورد کاربرد کلی خود با سؤالاتی روبرو است، جامعه توکن معتقد است که قیمت احتمالاً در هفته های آینده بهبود خواهد یافت.

به طور خاص، جامعه کریپتو MarketCap پیش‌بینی می‌کند که LUNC تا پایان نوامبر 2022 با میانگین قیمت 0.0003596 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش 53 درصدی ارزش توکن در زمان انتشار است.

این برآورد انجمن بر اساس رای 1808 عضو با استفاده از ویژگی رتبه بندی قیمت است.

قیمت لونا کلاسیک

لونا کلاسیک نمی تواند شتاب را بازیابد

علیرغم احساسات مثبت جامعه، لونا کلاسیک حتی با افزایش اخیر بازار که توسط دارایی هایی مانند بیت کوین (BTC) رهبری می شد، عملکرد ضعیفی داشت. جالب اینجاست که به نظر می‌رسید این توکن در 5 نوامبر قبل از از سرگیری سقوط آزاد خود تثبیت شد.
به طور کلی، LUNC در هفته‌های اخیر نتوانسته شتاب بیشتری به دست آورد، با گزارش 25 اکتبر Finbold که نشان می‌دهد دارایی بیش از 100 میلیون دلار در یک هفته از دست داده و جذابیت خود را در بازار نزولی از دست داده است.

همچنین می توان فرض کرد که ابتکارات اولیه جامعه مانند Squeeze Shorts یا سایر تبلیغات هیچ تاثیری ندارند. این رویکرد به عنوان حرکتی از سوی جامعه Luna Classic برای تقلید از memecoin هایی مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) تلقی می شود.

تجزیه و تحلیل فنی LUNC

از سوی دیگر، تحلیل تکنیکال LUNC مثبت است. ابزار ارزش بازار سکه در بازه زمانی روزانه توکن، «خرید» را در شماره 9 نشان می‌دهد و همچنین میانگین‌های متحرک را در هفت نشان می‌دهد که نشان‌دهنده همین موضوع است. علاوه بر این، اکثر نوسانگرها (نوسانگرها) خنثی هستند و عدد هشت را نشان می دهند.

خرید لونا کلاسیک

علاوه بر این، چشم انداز Luna Classic به شدت به توسعه پرونده کلاهبرداری مربوط به بنیانگذار Terra Du Quan بستگی دارد. در هفته‌های اخیر، به نظر می‌رسد ارزش توکن کاهش یافته است، به‌ویژه زمانی که دادستان‌ها شواهدی را کشف کردند که Cowan را به سقوط هواپیما مرتبط می‌کند.

به عنوان مثال، گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که دادستان‌های کره جنوبی به شواهدی دست یافته‌اند که نشان می‌دهد کوان زمانی به یکی از کارمندان دستور داده است که قیمت لونا کلاسیک را دستکاری کند.

با ادامه کاهش قیمت ها، جامعه LUNC در حال اجرای تغییرات شبکه برای افزودن ارزش به ملک است. به عنوان مثال، جامعه اخیراً پیشنهاد 5234 را تصویب کرد. این پیشنهاد به دنبال کاهش مالیات بر سوخت LUNC از 1.2٪ به 0.2٪ است. در همین حال، LUNC با قیمت 0.0002349 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته تقریباً 6 درصد از دست داده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.