منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وضعیت بازار: Dogecoin 13% جهش کرد و BNB از 300 دلار عبور کرد

وضعیت بازار: Dogecoin 13% جهش کرد و BNB از 300 دلار عبور کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وضعیت بازار: Dogecoin 13% جهش کرد و BNB از 300 دلار عبور کرد

در حالی که بیت کوین در طول شبانه روز گذشته تغییر قیمت محسوسی نداشته است، برخی از آلتکوین های موجود در بازار در طول این مدت با جهش قابل توجهی مواجه شده اند.

بر اساس گزارش CryptoPotito، وضعیت بازار اکثر ارزهای دیجیتال دیروز قرمز (نزولی) بود. با این حال، امروز وضعیت تا حدودی تغییر کرده است و در حالی که بازار بیت کوین همچنان بی ثبات است، بایننس کوین، توکن مرتبط با صرافی ارز دیجیتال بایننس، در 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش قیمت داشته است. بایننس کوین در حال حاضر با بالاترین قیمت خود در 16 روز گذشته معامله می شود و امروز به بالاترین سطح خود یعنی 317 دلار رسیده است.

دوج کوین یکی دیگر از ارزهایی است که در این مدت عملکرد خوبی داشته و از ابتدای روز گذشته جهش 13 درصدی را تجربه کرده است و اکنون حدود 0.0924 دلار معامله می شود.

اتریوم در 24 ساعت گذشته حدود 3 درصد رشد داشته و در حال حاضر بالای 1220 دلار معامله می شود. کاردانو، پولکادات، پالیگان، شیبا اینو و سولانا از دیگر ارزهایی هستند که در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت بوده اند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از روز گذشته نزدیک به 10 میلیارد دلار افزایش یافته و به بیش از 840 میلیارد دلار رسیده است.

وضعیت بازار: Dogecoin 13% جهش کرد و BNB از 300 دلار عبور کرد
نقشه بازار ارزهای دیجیتال.

با وجود رشد قیمت بسیاری از آلتکوین ها در بازار، بیت کوین همچنان آرامش و عدم نوسانات را تجربه می کند. در واقع، بیت کوین اکنون دقیقاً در همان سطوحی است که شنبه گذشته مشاهده کردیم. یعنی 16500 دلار.

در اواسط هفته گذشته، قیمت بیت کوین به 15500 دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح در 2 سال گذشته است. خریداران همچنان با حمایت از قیمت در این زمینه، بیت کوین را به سطوح بالاتر بازگرداندند. بیت کوین حتی به آستانه شکستن مقاومت 17000 دلاری رسید. اما عبور از این منطقه ناموفق بود.

رکود بازار بیت کوین نزدیک به 16500 دلار و افزایش همزمان قیمت آلت کوین ها به این معنی است که نرخ تسلط این ارز دیجیتال در این مدت کاهش یافته است. نرخ تسلط بیت کوین در حال حاضر به 39.92 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار این ارز دیجیتال کمتر از 320 میلیارد دلار است.