منو سایت

ورود موزیلا فایرفاکس به Web3

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ورود موزیلا فایرفاکس به Web3

ورود موزیلا فایرفاکس به Web3

توسعه دهنده مرورگر موزیلا که بیشتر به خاطر مرورگر اینترنت فایرفاکس خود شناخته می شود، به پلتفرم های اینترنتی قدیمی که وارد فضای توسعه Web3 و Metaverse شده اند، پیوست. در یک پست وبلاگ در 30 نوامبر، این شرکت خرید Active Replica، یک توسعه دهنده همه کاره را فاش کرد. Active Replica به پلتفرم موزیلا می‌پیوندد تا به ایجاد رویدادهای مجازی کمک کند. توسعه‌دهنده تجربه مجازی قبلاً در جشنواره چند روزه هنر و فناوری Mozfest در اوایل امسال با موزیلا کار کرده است. به گفته موزیلا، این خرید همچنین به انجام وظایف درخواستی، سطوح اشتراک سفارشی، بهبودهای داخلی و افزودن ویژگی‌های جدید به مرورگر فایرفاکس سرعت می‌بخشد.

در اعلامیه رسمی منتشر شده در Hubs، موزیلا گفت که هر دو شرکت از طریق مقیاس یا ظرفیت توسعه از یکدیگر سود خواهند برد. در بیانیه رسمی، Active Replica تکرار کرد که به همکاری با شرکای موجود ادامه خواهد داد، اما خرید موزیلا به گسترش اهداف بلندمدت آن کمک خواهد کرد. روز بعد، شرکت اعلامیه دیگری مبنی بر اینکه توسعه دهنده یادگیری ماشینی Pulse را نیز به دست آورده است، بر نقش مرکزی موزیلا در تمرکز بر آینده اینترنت تاکید کرد.

این پیشرفت ناشی از ساخت موزیلا فایرفاکس بر روی برنامه های خود برای Metaverse است، زیرا Metaverse همچنان در داخل و خارج از فضای Web3 جلب توجه می کند.

متا، شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام، می‌گوید که پس از متحمل شدن زیان‌های مالی و استخدام کارکنان قابل توجه در بخش توسعه متاورس، کسب‌وکار اپلیکیشن Metaverse خود را تقویت خواهد کرد. در همین حال، با گسترش فعالیت ها در واقعیت دیجیتال، رهبران جهانی مانند مجمع جهانی اقتصاد شروع به فکر کردن در مورد سیاست های جهانی کرده اند. در حال حاضر هیچ سیاست کلی حاکم بر واقعیت دیجیتال وجود ندارد. با این حال، گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که با افزایش فعالیت، شانس بهره‌برداری نیز افزایش می‌یابد، که نشان‌دهنده نیاز به توجه به سیاست‌ها و استانداردهای اخلاقی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.