منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ورود قابل توجه Tether به شبکه Tron. در اکوسیستم TRX چه اتفاقی می افتد؟

ورود قابل توجه Tether به شبکه Tron. در اکوسیستم TRX چه اتفاقی می افتد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ورود قابل توجه Tether به شبکه Tron. در اکوسیستم TRX چه اتفاقی می افتد؟

در دو هفته گذشته، شبکه ترون شاهد ورود بیش از 1 میلیارد دلار آمریکا داده های سرویس DefiLlama نشان می دهد که بیشترین ورودی خالص در 18، 24 و 28 نوامبر رخ داده است.

نرخ خالص ورود و خروج Tether به شبکه Tron
نرخ خالص ورود و خروج Tether به شبکه Tron

به گزارش والکس و به نقل از ambcrypto، بدون توجه به ورود این میزان سرمایه، قیمت ترون تغییر چندانی نداشته است. برخی معتقدند این سرمایه متعلق به سرمایه گذاران نیست و جاستین سان، موسس ترون، قصد افزایش نقدینگی شبکه را دارد.

با وجود این رویداد در دو هفته اخیر، داده های مربوط به نرخ سرمایه گذاری پلتفرم Sentiment (Santiment) نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران به خرید و فروش ترون و موقعیت های باز نیست. نرخ تامین مالی بایننس برای ارز Tron در زمان نگارش این مقاله منفی 0.0026% بود.

نمودار نرخ سرمایه گذاری بایننس
نمودار نرخ سرمایه گذاری بایننس

جهت حرکت TRX نشان دهنده ایجاد برخی انحرافات است. مثلا شاخص AO در نمودار 4 ساعته اکنون 0.00045 است.

اگرچه این شاخص در روزهای اخیر کاهش یافته است، اما همچنان بالاتر از سطح صفر (هیستوگرام) است. از آنجایی که این نوسان ساز هیچ نشانه ای از قله های دوگانه نزولی یا صعودی ندارد، می توان نتیجه گرفت که حرکت آتی ترون احتمالا خنثی است.

شاخص حرکت جهت دار از سوی دیگر (DMI) از تغییر وضعیت به سمت ورود خریداران خبر می دهد. وجود یک خط DMI مثبت (رنگ سبز) بالای یک DMI منفی (رنگ قرمز) این نکته را تایید می کند. با این حال، با کاهش خط سبز، این امکان وجود دارد که خریداران نتوانند برای مدت طولانی کنترل اوضاع را حفظ کنند. با این حال، میانگین DMI (زرد) هنوز قدرت قابل توجهی را نشان می دهد.

نمودار شاخص AO و DMI
نمودار شاخص AO و DMI

علاوه بر این، Tron در حال ارتقاء شبکه خود است. بر اساس داده های Santiment، فعالیت توسعه در وب از پایین ترین سطح چهار هفته ای خود بهبود یافته است.

حجم معاملات NFT و فعالیت های توسعه ترون
حجم معاملات NFT و فعالیت های توسعه ترون

از سوی دیگر، مشارکت در اکوسیستم NFT ترون به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به نقل از Santiment، ج تجارت ترون NFT این رقم 23,900 بود. این رقم نشان دهنده کاهش شدید نسبت به 30 نوامبر است که ارزش معاملات به 730,000 دلار افزایش یافت.

(1 امتیاز) – 5.5