منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وب سری 3 «RZR» توسط گالا فیلمز تولید و منتشر شده است.

وب سری 3 «RZR» توسط گالا فیلمز تولید و منتشر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وب سری 3 «RZR» توسط گالا فیلمز تولید و منتشر شده است.

این روزها فصل فرش قرمز و جوایز هالیوود است. فرش قرمز دیگری در دنیای ارزهای دیجیتال پهن شد. دیوید بیانچی بازیگر و کارگردان برزیلی-آمریکایی تعدادی از افراد مشهور را برای نمایش عمومی سریال آینده اش RZR دعوت کرد.

به گزارش والکس و به نقل از دیکریپت، بیانچی که مسئولیت ساخت این مجموعه با استفاده از فناوری بلاک چین را بر عهده دارد، درباره پیش بینی خود از آینده تولید محتوای هنری گفت:

من قویاً معتقدم که در سه تا پنج سال آینده، تمام تعاملات ما با دنیای موسیقی، فیلم، مالکیت معنوی و حتی سیستم های اطلاعاتی به نحوی به مکانیسم بلاک چین متصل خواهد شد.

Read-Ahead یک فرآیند پیش تولید فیلم/سریال است که در آن بازیگران و عوامل فیلمنامه را با صدای بلند می خوانند و تمرین می کنند. قرائت معمولاً پشت درهای بسته و به صورت خصوصی برگزار می شود. بیانچی با انتشار این رویداد قصد دارد این رویه را تغییر دهد. او در این باره گفت:

در مورد این رویداد چطور؟ [دورخوانی] چیز غیرعادی این است که ما آن را عمومی کردیم. من به محتوای کار بسیار مطمئن هستم، به همه همکاری هایم بسیار اطمینان دارم.

مراسم عمومی خوانی سری RZR
مراسم عمومی خوانی سری RZR

فضای سریال RZR در یک لس آنجلس پسا اتوپیایی می گذرد که مملو از هکرهای سیاه پوست و بازار سیاه جنایات مختلف است. دیوید بیانچی نقش گریم، کهنه سرباز و مهندس جنگ را بازی می کند که اعضای بدنش با ایمپلنت های مصنوعی به شبکه متصل می شوند.

بیانچی فضای سریال RZR را ترکیبی از Black Mirror، Mr. Robot و Children of Men توصیف می کند.

بیانچی که تجربه کار بر روی عناوینی مانند Resident Alien و Queen of the South را دارد، گفت که منشاء ایده این اثر گفتگو با سارا باکستون، کارگردان اصلی Gala Films در تابستان 2022 بود. پیش تولید مراحل به سرعت شروع شد و پس از آن بیانچی همچنین شروع به نوشتن فیلمنامه این وب سری 3.0 کرد. دو مجموعه از توکن های NFT مربوط به این مجموعه نیز منتشر شد.

شرکت گالا که در سال 2019 تاسیس شده است در زمینه سرگرمی و بازی های وب 3.0 فعالیت می کند. بازوی تولید فیلم این شرکت با نام Gala Films تولید و پخش سریال RZR را بر عهده دارد.

سارا باکستون درباره پروژه جدید این شرکت گفت:

ما در گالا مفتخریم که این پروژه را با دیوید ادامه می دهیم. ما به ماموریت خود برای کمک به هنرمندان مطرح و نوظهور ادامه می دهیم. با این مجموعه که اولین پروژه ما تحت عنوان Gala Films است، در حال آزمایش زمینه جدیدی در مورد نحوه ارائه محصولات سرگرمی وب 3.0 به مخاطبان هستیم و در مورد پروژه های آینده خود هیجان زده هستیم.

تصویربرداری این سریال از ماه آینده آغاز خواهد شد. انتظار می رود این اثر اواخر سال جاری منتشر شود. این کار از دارایی های دیجیتال مانند NFT و ارزهایی مانند اتریوم بهره می برد.

بودجه برای این کار از طریق فروش توکن NFT تامین نمی شود، اگرچه مجموعه های NFT برای افزایش آگاهی و ارتباط با طرفداران استفاده می شود. بیانچی افزود:

اکثر فیلمسازان مستقل دیگر در این فضا NFT را بر اساس پروژه ای نامشخص می فروشند. چند NFT را بفروشید، سپس باید امیدوار باشید که فیلم خوبی دریافت کنید … باید امیدوار باشید که پروژه قابل قبول باشد و بتوانید آن را توزیع کنید.

بیانچی می گوید که از تامین مالی سریال مطمئن است و توزیع آن از طریق گالا فیلمز تضمین شده است. این اثر از طریق یک پلتفرم پخش عمده توزیع خواهد شد. نام این پلتفرم هنوز اعلام نشده است. بیانچی گفت:

ما چیزی بسیار جذاب تر و جذاب تر به دارندگان توکن NFT خود ارائه خواهیم داد. من جامعه بلاک چین و NFT را بسیار تأثیرگذار، آگاه، با فناوری، جوان و مشتاق و علاقه‌مند به هنرهای زیبا می‌دانم. با تمام آنچه گفته شد، من فکر می کنم پتانسیل بلاک چین برای فیلم بسیار زیاد است.