منو سایت

| همکاری Nirprotocol با Google

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| همکاری Nirprotocol با Google

بنیاد Near از همکاری جدید بین Google Cloud و Near Protocol خبر داد

این مشارکت زیرساختی را برای پلتفرم Web3 استارتاپ Near فراهم می کند. طبق اعلامیه 4 اکتبر، این مشارکت به Google Cloud اجازه می‌دهد تا با فراهم کردن زیرساخت برای ارائه‌دهنده گره، تماس‌های نزدیک به پاگودا را از راه دور برای گیرندگان Near فراهم کند.

Nair Protocol یک پلت فرم برنامه غیرمتمرکز (DApp) است که بر قابلیت استفاده در میان توسعه دهندگان و کاربران تمرکز دارد. این فناوری از فناوری شاردینگ برای دستیابی به مقیاس پذیری استفاده می کند و به عنوان رقیب اتریوم، قابلیت قراردادهای هوشمند و بلاک چین اثبات سهام را نیز دارد.

Pagoda که در فوریه 2022 راه اندازی شد، یک پلتفرم استارت آپی است که مجموعه ای از ابزارها را برای ایجاد، راه اندازی و نگهداری پروژه های web3 یا DApp های خود بر روی بلاک چین به توسعه دهندگان وب 3 که NIR را ایجاد می کنند، ارائه می دهد. .

مدیر دارایی‌های دیجیتال Google Cloud، Carles Arena در بیانیه‌ای گفت که زیرساخت‌های شرکتش به توسعه‌دهندگان Niramkan «ساخت و مقیاس» می‌دهد و گفت که این شرکت به پشتیبانی از «محصولات و خدمات جدید در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین» ادامه خواهد داد.

در ماه سپتامبر، Google Cloud شراکت مشابهی را با پلتفرم قراردادهای هوشمند بلاک چین BNB Chain بایننس امضا کرد که به استارت‌آپ‌هایی که محصولات و خدماتی را بر روی بلاک چین BNB می‌سازند، اجازه می‌دهد تا بر زیرساخت مقیاس‌پذیر، ایمن و منبع باز گوگل بسازند. یک ابر ایجاد کنید.

Google Cloud یک تیم دارایی دیجیتال جدید را در ژانویه راه اندازی کرد تا از توسعه و تکامل اکوسیستم بلاک چین پشتیبانی کند. تمرکز تیم Digital Asset بر کمک به مشتریان Google Cloud برای ایجاد، تجارت ارزش و راه‌اندازی محصولات جدید در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید