منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همکاری بین بارسلونا و صرافی ارز دیجیتال Whitebit

همکاری بین بارسلونا و صرافی ارز دیجیتال Whitebit

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همکاری بین بارسلونا و صرافی ارز دیجیتال Whitebit

صرافی ارز دیجیتال بارسلونا و وایت بیت

تیم باشگاهی بارسلونا، یکی از موفق ترین باشگاه های فوتبال اروپا، با پلتفرم ارز دیجیتال Whitebit قرارداد همکاری امضا کرد. وایت بیت اکسچنج به عنوان شریک رسمی تبادل این تیم تا ژوئن 2025 فعالیت خواهد کرد.

این غول فوتبال در یک اعلامیه رسمی در وب سایت خود مدعی شد که شراکت با صرافی وایت بیت از استراتژی تجاری آن حمایت می کند و این تیم مشتاق است فعالیت های خود را فراتر از زمین فوتبال، به ویژه در زمینه ارزهای دیجیتال گسترش دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال وایت بیت و باشگاه بارسلونا قصد دارند انواع مختلفی از فعالیت‌های آنلاین و آفلاین را برای گردهم آوردن شرکت‌کنندگان ارزهای دیجیتال و طرفداران فوتبال ارائه دهند. این بورس همچنین با تیم های بارسلونا در رشته های هندبال، بسکتبال، هاکی روی یخ و فوتسال همکاری خواهد کرد.

باشگاه اسپانیایی فاش کرد که یکی دیگر از اهداف اصلی این ابتکار افزایش آگاهی از ارزهای دیجیتال و مزایای آنها برای جامعه ورزشی است و افزود که لوگوی Whitebit در روزهای بازی در ورزشگاه افسانه‌ای نیوکمپ قابل مشاهده خواهد بود.

جولی گویو، معاون بازاریابی باشگاه بارسلونا اظهار داشت:

ما خوشحالیم که این همکاری جدید را اعلام کنیم، که نمونه دیگری از تعهد باشگاه به نوآوری است. علاوه بر این، این قرارداد مشارکت به ما کمک خواهد کرد تا به رشد و توسعه استراتژی توسعه تجارت جهانی خود ادامه دهیم و در عین حال که یک تیم در زمینه ورزش باقی بمانیم، باشگاه را بیشتر تقویت کنیم.

ولادیمیر نوسف، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال WhiteBIT، همکاری شرکت خود و بارسلونا را گامی مهم برای کل جامعه توصیف کرد.

ما رویاها و آرزوهای بزرگی داریم، بنابراین مطمئن هستیم که همکاری ما تجربه جدیدی در استفاده از ارزهای دیجیتال، دسترسی و قابل درک بودن آنها برای همه به ارمغان خواهد آورد. از همان روزهای اولیه، ما الهام گرفتیم که آینده را به طرفداران خود نزدیک کنیم و سطح جدیدی از ادغام راه حل های رمزنگاری را در زندگی خود ایجاد کنیم.

تلاش های قبلی بارسا در رابطه با رمزارزها

توکن ویژه باشگاه بارسلونا در سال 2020 با همکاری پروژه رمزنگاری Chiles راه اندازی شد. هدف از این مشارکت معرفی ژتون ویژه با نماد BAR بود.

نوامبر گذشته، بارسا با امضای یک شراکت جهانی با بازار NFT Onyx، تلاش های خود را دوچندان کرد. هر دو طرف متعهد شده‌اند مجموعه‌های دیجیتالی را منتشر کنند که رویدادهای نمادین تاریخ تیم را نشان می‌دهد، مانند رکورد ۷۵ جام اسپانیا و ۵ عنوان لیگ قهرمانان.

با این حال، چند هفته بعد، بارسا قرارداد خود را با اونیکس فسخ کرد، زیرا یکی از مشاوران اونیکس، موشه هوگ، به دلیل چندین جنایت از جمله کلاهبرداری و تجاوز جنسی دستگیر شد.

با کمال تعجب، این باشگاه در اوایل سال جاری با رقیب اصلی خود رئال مادرید همکاری کرد تا یک درخواست علامت تجاری مشترک با متاورس ثبت کند. غول‌های فوتبال به دنبال ارائه NFT، لباس مجازی، نرم‌افزار رمزنگاری برای مدیریت تراکنش‌های ارزهای دیجیتال و نرم‌افزارهای قابل دانلود برای استفاده به عنوان کیف‌پول‌های الکترونیکی هستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.