منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هشدار استراتژیست ارزینجا مگ به معامله گران بیت کوین

هشدار استراتژیست ارزینجا مگ به معامله گران بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هشدار استراتژیست ارزینجا مگ به معامله گران بیت کوین

استراتژیست ارزهای دیجیتال که سقوط بازار امسال را پیش بینی کرده بود، هشداری فوری به گاوهای بیت کوین (BTC) داده است.

معامله‌گر ارزهای دیجیتال، با نام مستعار کاپو، به 579600 دنبال‌کننده‌اش در توییتر می‌گوید که معامله‌گران بیت‌کوین باید مراقب باشند، زیرا او معتقد است که بیت‌کوین اکنون در حال گرفتن گاوهای بیشتر و بیشتر است.

کاپو می‌گوید که پس از صعود اخیر به بالای 21000 دلار، بیت‌کوین اکنون در منطقه قیمتی است که احتمالاً سرمایه‌گذاران هوشمند سود می‌برند و بیت‌کوین را به پایین‌ترین سطح سال 2022 می‌رساند.

همانطور که بارها گفته ام، 21000 تا 21500 دلار منطقه چکشی (منطقه پخش) است. مراحل توزیع به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا جایی که ممکن است عکس بگیرید و در عین حال عکس‌های کوتاه اولیه را حذف کنید. این به معنای فشارهای متعدد به ناحیه مقاومت است که دست های قوی برای حفظ موقعیت خود از آن استفاده می کنند.

تجزیه و تحلیل بیت کوین

بر اساس نمودار، به نظر می‌رسد تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که شکست بالای 21000 دلار منجر به یک رویداد فروش می‌شود که بیت‌کوین را به 14000 دلار می‌برد که نشان‌دهنده افت بیش از 34 درصدی برای ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار است.

اگرچه کاپو دیدگاه نزولی در مورد بیت کوین دارد، اما نمودار همچنین نشان می دهد که اگر بیت کوین بتواند حدود 23000 دلار را رد کند و تجمیع شود، تز او باطل خواهد شد. در حال حاضر، کاپو می گوید که قبل از کوتاه کردن بیت کوین منتظر سیگنال های تایید است.

من دیگر نسبت به بیت کوین صعودی نیستم، اما تا زمانی که علائم نزولی را نبینم (تا زمانی که توزیع به پایان برسد)، کوتاه نمی آورم.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 21200 دلار در نوسان است و در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.