منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هزینه 3 میلیون دلاری پولیگان برای گرفتن NFT های سولانا

هزینه 3 میلیون دلاری پولیگان برای گرفتن NFT های سولانا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هزینه 3 میلیون دلاری پولیگان برای گرفتن NFT های سولانا

طبق اعلام 15 دی ماه گروه سازنده دو سریال «y00ts» و «DeGods»، شبکه پالیگان با پرداخت 3 میلیون دلار این تیم را متقاعد کرد تا دو سریال خود را از شبکه سولانا به پالیگان منتقل کند. این بیانیه در سرور رسمی Discord پروژه منتشر شد و توسط Frank III، بنیانگذار هر دو پروژه، بازنشر شد.

بیانیه تیم y00ts در خصوص انتقال به شبکه پالیگان
بیانیه تیم y00ts در خصوص انتقال به شبکه پالیگان

به گزارش والکس و به نقل از کوین تلگراف، توسعه دهندگان این دو پروژه پیشتر از انتقال مجموعه ها به شبکه Polygon در پایان دسامبر خبر داده بودند. این خبر به عنوان میخی بر تابوت اکوسیستم NFT شبکه سولانا دیده می شود. این شبکه پس از فروپاشی صرافی FTX تحت فشار زیادی قرار گرفت. در آن زمان هیچ مدرکی جز این گمانه زنی وجود نداشت که تیم سازنده برای این انتقال پول دریافت کرده باشد.

در بیانیه جدید Frank III، او ادعا می کند که تیم پروژه پیشنهادات چشمگیرتری از چهره شبکه Polygon دریافت کرده است، اما Polygon را به عنوان مقصد مناسب تری برای توسعه آتی توکن NFT خود معرفی کرده است. فرانک در پاسخ به انتقادات جامعه کاربران سولانا افزود:

ما به خاطر پول این پیشنهاد را نپذیرفتیم. این مبلغ یک جایزه مضاعف بود و ما به طور موثر از آن استفاده خواهیم کرد. ما این کار را انجام دادیم زیرا فکر می کردیم هیجان انگیزترین مسیر برای پروژه y00ts است. اگر عصبانی هستید، لطفاً قبل از اینکه بدترین حالت را فرض کنید، سؤال بپرسید.

فرانک همچنین تاکید کرد که از این پول برای منافع شخصی استفاده نخواهد کرد و از آن برای توسعه تیم و استخدام نیروی انسانی ماهر در زمینه توسعه تجارت، طراحی گرافیک، تولید محتوا و هماهنگی رویدادها استفاده خواهد کرد.