منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر روز بیش از 600 مالک جدید به ارتش شیبا اینو می پیوندند

هر روز بیش از 600 مالک جدید به ارتش شیبا اینو می پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر روز بیش از 600 مالک جدید به ارتش شیبا اینو می پیوندند

Shiba Inu (SHIB) در هفته های اخیر به دلیل تأثیرات سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX در محدوده ای معامله می شود. علیرغم ناتوانی در افزایش قابل توجه، SHIB توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند، همانطور که تعداد دارندگان آن نشان می دهد. به طور خاص، تا 11 دسامبر، شیبا 1,258,320 دارنده داشت که نسبت به 1,251,237 ثبت شده در ابتدای ماه حدود 7083 نفر افزایش داشت. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Atlasscan، در آن صورت، SHIB به طور متوسط ​​روزانه 643 دارنده جدید در ماه دسامبر اضافه کرد.

قیمت شیبا اینو در مشکل است

به ویژه، قیمت شیبا بیشتر در منطقه قرمز در ماه دسامبر معامله شد، زیرا این دارایی در تلاش برای یافتن پایین برای شروع یک روند صعودی بود. در زمان انتشار، شیبا اینو با قیمت 0.0000092 دلار معامله می شد که از 0.00000093 دلار در ابتدای ماه کاهش داشت. نمودار دسامبر نشان می دهد که توکن در 5 دسامبر به 0.000099 دلار رسیده است.
با وجود اصلاح قیمت، شیبا اینو حجم معاملات را ثابت نگه می دارد. بر اساس داده های CoinMarketCap، در زمان انتشار، حجم معاملات 24 ساعته این دارایی به 61.7 میلیون دلار رسید که نزدیک به 8 درصد افزایش داشت.

قیمت شیبا اینو

شایان ذکر است که قیمت های نوسان شبا در میزان پولی که دارندگان به دست می آورند منعکس می شود. طبق گزارش فینبلاد در 21 نوامبر، حدود 76 درصد از دارندگان SHIB زیان دیده اند، در حالی که تنها 15 درصد سود دارند.

شیبا اینو از بالاترین سطح سال 2021 خارج شده و از اثرات اصلاح عمومی بازار رنج می برد. پس از شکست FTX، امکان حرکت به سمت بالا از ریل خارج شد. با این حال، SHIB احتمالاً از اخبار مربوط به پذیرش احتمالی شبکه سود می برد. پس از اینکه ایلان ماسک با گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه SHIB می تواند در غول رسانه های اجتماعی به عنوان یک گزینه پرداخت ادغام شود، در واقع کمی آرامش بخش بود.

در همان زمان، نظر جامعه SHIB در مورد CoinMarketCap در مورد چشم انداز دارایی مثبت است. انجمنی با استفاده از تابع تخمین قیمت پیش بینی می کند که شیبا احتمالاً تا 31 دسامبر با قیمت 0.000011 دلار معامله می شود.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.