منو سایت

نکسو در حال توقف فعالیت در آمریکا است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکسو در حال توقف فعالیت در آمریکا است

پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال Nexo فعالیت خود را در آمریکا به حالت تعلیق درآورد

بر اساس یک پست وبلاگی در 5 دسامبر، پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال، Nexo قصد دارد عملیات خود را در ایالات متحده «در ماه‌های آینده» متوقف کند.

امروز ما تصمیم تاسف بار اما ضروری را اعلام می کنیم که Nexo محصولات و خدمات خود را در ایالات متحده به دلیل عدم شفافیت نظارتی متوقف می کند.

حساب توییتر Nexo – 5 دسامبر 2022

در این پست، پلتفرم Nexo اعلام کرد که 18 ماه را صرف مذاکره با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده خواهد کرد تا مشخص شود که چگونه باید با قوانین مالی ایالات متحده مطابقت داشته باشد. اما این گفتگوها به توافقی بین این شرکت و مقامات آمریکایی منجر نشده است.

این شرکت گفت: “تصمیم ما پس از بیش از 18 ماه بحث صریح با تنظیم کننده های ایالتی و فدرال ایالات متحده که به بن بست رسیده اند، گرفته شده است.” متأسفانه، اکنون برای ما واضح است که علیرغم سخنان مخالف، ایالات متحده از ارائه مسیری رو به جلو برای اجازه دادن به کسب‌وکارهای بلاک چین خودداری می‌کند و ما نمی‌توانیم به مشتریان خود اطمینان دهیم که تنظیم‌کننده‌ها بر بهترین منافع خود متمرکز هستند.

Nexo فاش کرد که مشتریان خود را از نیویورک و ورمونت حذف کرده و ثبت نام بیشتر برای محصول Earn Interest در ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورده است. علاوه بر این، مشتریان فعلی در هشت ایالت دیگر محصول Earn Interest را پس از 6 دسامبر دریافت خواهند کرد. دسترسی نخواهند داشت. مشتریان موجود از کشورهای دیگر همچنان می توانند در این زمان به محصول دسترسی داشته باشند.

رگولاتورهای ایالات متحده در هفته های اخیر پس از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX مورد انتقاد قرار گرفته اند. برخی از قانونگذاران ایالات متحده استدلال کرده اند که قانونگذاران باید اختیارات گسترده تری برای نظارت بر مبادلات ارزهای دیجیتال داشته باشند. از سوی دیگر، برخی از مدیران صنعت کریپتو ادعای متفاوتی دارند مبنی بر اینکه مقررات بیش از حد، سرمایه گذاران آمریکایی را به سمت مبادلات فراساحلی پرمخاطره سوق می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.