منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ ها دوباره به “کوانت” علاقه نشان دادند.

نهنگ ها دوباره به “کوانت” علاقه نشان دادند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ ها دوباره به "کوانت" علاقه نشان دادند.

بر اساس گزارش اخیر Sentiment، ارز دیجیتال کوانت (QNT) اخیرا بیشترین حجم تراکنش های مربوط به نهنگ های ارز دیجیتال خود را در 16 ماه گذشته به ثبت رسانده است. تحلیل On-Chain نشان می دهد که 187 تراکنش به ارزش بیش از 100000 دلار در 7 ژانویه انجام شده است که در 16 ماه گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش والکس و به نقل از NewsBTC، ده روز پیش Sentiment گزارشی از تقویت فعالیت نهنگ های ارز دیجیتال در برابر توکن QNT منتشر کرد. در آن زمان، این فعالیت منجر به افزایش 10 درصدی قیمت مقدار شد، اما این افزایش اخیر در فعالیت هنوز نتیجه مشابهی نداشته است.

نمودار تعداد تراکنش های کوانتومی بزرگ
نمودار تعداد تراکنش های کوانتومی بزرگ

به عقیده بسیاری، ارز کوانت می تواند یکی از امیدوارکننده ترین توکن ها در سال 2023 باشد. علیرغم کاهش 40 درصدی قیمت QNT در سال گذشته، تحلیل کوانت نشان می دهد که سهم عرضه این توکن در صرافی ها 23.4 درصد کاهش یافته است.

این نشان می دهد که تقاضای قابل توجهی برای این ارز دیجیتال در سال 2022 وجود دارد و اگر شرایط عمومی بازار در ماه های آینده بهبود یابد، کوانت می تواند افزایش قابل توجهی در قیمت داشته باشد.

طبق پیش‌بینی قیمت بیت‌نیشن کوانت، کوانت می‌تواند سال 2023 را با قیمت 203 دلار به پایان برساند که 80.17 درصد از قیمت فعلی خود افزایش یافته است. این تیم همچنین پیش بینی می کند که میانگین و حداقل قیمت بازار این دارایی به ترتیب حدود 169 و 135 دلار باشد.

CoinCodex، یکی دیگر از سایت‌های محبوب پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال، چشم‌انداز مثبتی را برای آینده توکن QNT ترسیم می‌کند. بر اساس پیش بینی این سایت، اگر از الگوی مشابه الگوی رشد اینترنت پیروی کند، این ارز می تواند در سال 2023 به قیمت 175.27 دلار برسد.

شایان ذکر است که هیچ نهادی نمی تواند آینده بازار را با قطعیت پیش بینی کند. بنابراین، این پیش بینی ها را به عنوان توصیه مالی تلقی نکنید.

شبکه کوانتوم همچنین برنامه های توسعه خود را برای گسترش اکوسیستم فاش کرد. برخی از این پروژه ها در حال حاضر در دست توسعه هستند.

کوانت همچنین قصد دارد به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای بلاک چین Overledger ارائه کند و راه‌حل‌های فنی جدیدی را برای توسعه‌دهندگان معرفی کند تا بتوانند پروژه‌های بلاک چین خود را آسان‌تر بسازند و راه‌اندازی کنند.