منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ ها اتریوم را با سرعت قابل توجهی انباشته می کنند

نهنگ ها اتریوم را با سرعت قابل توجهی انباشته می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ ها اتریوم را با سرعت قابل توجهی انباشته می کنند

به گفته آژانس تحلیل ارزهای دیجیتال Sentiment، سرمایه گذاران اصلی اتریوم با نرخ قابل توجهی اتریوم را انباشته می کنند. Sentiment می‌گوید که آخرین رویداد مشابه در سال 2020 اتفاق افتاد، که باعث افزایش شدید قیمت اتر در یک ماه شد.

آدرس کوسه‌ها و نهنگ‌های فعال اتریوم که این ارز دیجیتال را با قیمت فعلی خریداری کرده‌اند همچنان در حال افزایش است. در اکتبر و نوامبر 2020، آدرس‌های دارای 100-100،000،000 اتر باعث افزایش 50 درصدی قیمت اتر در 5 هفته شد.

تجزیه و تحلیل اتریوم

در اوایل این هفته، Sentiment اشاره کرد که نهنگ‌های اتریوم تنها در یک روز 1.03 میلیارد دلار اتریوم را بلعیدند و پنجمین خرید بزرگ یک روزه بزرگ‌ترین گروه نهنگ‌ها در سال گذشته را به خود اختصاص دادند. این شرکت همچنین خاطرنشان می‌کند که راه‌حل مقیاس‌پذیری Tier 2 آن، Arbitrum، شروع به رقابت با دومین دارایی بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار از نظر استفاده از استیبل کوین کرده است.

به گفته Sentiment، اگرچه استفاده از استیبل کوین اتریوم کمتر از Arbitrum است، استفاده از دارایی مجازی Arbitrum با دلار اخیراً دو برابر شده است، در حالی که استفاده از ETH آن فقط اندکی افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم در حدود 1220 دلار در نوسان است و در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.