منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ های کاردانو از خواب زمستانی بیدار شدند

نهنگ های کاردانو از خواب زمستانی بیدار شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ های کاردانو از خواب زمستانی بیدار شدند

نهنگ‌های ارز دیجیتال کاردانو (ADA) در دو ماه گذشته دوباره فعال شده‌اند. این کیف پول های تاثیرگذار مرحله انباشت خود را در اوایل نوامبر آغاز کردند و در عرض شش هفته مقدار قابل توجهی از Ada را به دارایی های قبلی خود اضافه کردند.

به گزارش Valx و به نقل از Bitcoinist، داده های سرویس Santiment نشان می دهد که موجودی کیف پول های حاوی 10000 تا 100000 Ada از 7 نوامبر افزایش یافته است. این گروه در این مدت بیش از 10 درصد سهم عرضه خود را افزایش داده است.

افزایش سهم نهنگ ها از کل عرضه کاردانو با خط زرد نشان داده می شود
افزایش سهم نهنگ ها از کل عرضه کاردانو با خط زرد نشان داده می شود

این افزایش چشمگیر موجودی پس از دوره های زیادی احتکار و فروش ناگهانی رخ داده است.

چنین مرحله‌ای معمولاً تأثیر مثبتی بر قیمت دارایی دیجیتال دارد و می‌تواند باعث ایجاد بازار صعودی شود، اما با توجه به وضعیت بازار و روند نزولی طولانی‌ای که Ada در آن قرار دارد، هنوز اثر مورد انتظار را نداشته است.

کاردانو در حال حاضر به جای مشاهده یک معکوس و معکوس قیمت، در محدوده 0.25 دلار معامله می شود، که دور از اوج خود یعنی 3.1 دلار است.

یکی دیگر از ریسک های مرتبط با چنین مراحل انباشت، امکان فروش و تخلیه پس از آن است. هر چه نهنگ‌های ارز دیجیتال بیشتر در انبار داشته باشند، در صورت فروش، قدرت بیشتری برای تأثیرگذاری بر قیمت دارند.

نمودار قیمت کاردانو
نمودار قیمت کاردانو

ارزیابی کاربران در سایت Coinmarketcap نشان می دهد که بسیاری انتظار دارند قیمت Ada در دو ماه آینده 80 درصد افزایش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ADA می تواند در سه ماهه اول سال 2023 به 0.4 دلار برسد، اما اگر ADA نتواند از سطح 0.25 دلار عبور کند، تحلیل کاردانو نشان می دهد که می توان انتظار کاهش 20 درصدی را قبل از پایان سال جاری داشت.