منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ مرموز Dogecoin پس از 9 سال بیدار می شود

نهنگ مرموز Dogecoin پس از 9 سال بیدار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ مرموز Dogecoin پس از 9 سال بیدار می شود

نهنگ مرموز Dogecoin پس از 9 سال بیدار می شود

بر اساس یک توییت از حساب Whale Alert، یک کیف پول قدیمی Dogecoin که به مدت 9 سال غیرفعال بود، ناگهان فعال شد. این خبر که اندکی پس از اعلام اینکه ایلان ماسک مالک توییتر می‌خواهد سیستم پرداخت این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی با ارزهای رمزپایه مانند Dogecoin سازگار باشد منتشر شد، موجی از خوش‌بینی را در جامعه Dogecoin برانگیخت زیرا پتانسیل را برای موقعیت صعودی‌تر در بازار نشان می‌دهد.

بازگشت نهنگ 9 ساله دوج کوین

در 5 فوریه، Whale Alert، یک حساب توییتری که حرکات نهنگ‌های بازار را رصد می‌کند، از بیداری مجدد یک نهنگ Dogecoin که مدت‌ها به خواب رفته بود، خبر داد. این آدرس دارای 2,043,137 میلیون توکن Dogecoin (به ارزش تقریبی 186,364,000 دلار) است و در 9.1 سال گذشته تا دیروز هیچ فعالیتی نداشته است. بسیاری از کاربران توییتر حدس می زنند که چرا صاحب کیف تا این حد برای فعال سازی مجدد آن صبر کرده است. برخی حدس می زنند که مالک کلید خصوصی یا هارد دیسک را پیدا کرده است که در نهایت به آنها امکان می دهد قفل آن دارایی ها را باز کنند. دیگران گفتند که این شخص آن دوج کوین ها را نگه داشته است.

با این حال، یکی از کاربران به این واقعیت اشاره کرد که مالک مرموز، پس از سرمایه گذاری 800 دلاری، 1.5 میلیون دلار در دوران اوج بیت کوین ارزش داشت. در حال حاضر مشخص نیست که نهنگ مورد نظر قصد دارد با داگ کوین های خود چه کند. اما آنچه مسلم است این است که نهنگ در 9 سال گذشته بسیار صبور بوده است. طبق داده‌های CoinGecko، Dogecoin در 24 ساعت گذشته 1.5 درصد رشد داشته است. بزرگترین memecoin بر اساس ارزش بازار در حال حاضر با قیمت 0.09238 دلار معامله می شود. دوج کوین در 12 ماه گذشته 37.5 درصد کاهش یافته است، اما در سال گذشته عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال اصلی داشته است. به عنوان مثال، سولانا در سال گذشته حدود 79.5 درصد از ارزش خود را به دلیل شکست صرافی FTX از دست داد. دوج کوین از نظر ارزش نگهداری از بیت کوین در سال گذشته پیشی گرفته است زیرا ارز دیجیتال پیشرو حدود 44.3 درصد سقوط کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.