منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نهنگ اتریوم پس از 7 سال از خواب بیدار شد

نهنگ اتریوم پس از 7 سال از خواب بیدار شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نهنگ اتریوم پس از 7 سال از خواب بیدار شد

بر اساس داده‌های Whale Alerts، نهنگی که در سال ۲۰۱۵ در پیش‌فروش اتریوم شرکت کرد، پس از ۷ سال فعال شد و ۵۰۰ اتریوم به ارزش ۶۳۱،۰۰۰ دلار را به یک آدرس جدید انتقال داد.

بر اساس گزارش والکس و به نقل از U.today، اترهای مذکور متعلق به ENSAI است ویلیام سوتانتو (ویلیام سوتانتو)، مدیر ارشد فناوری صرافی اندوداکس اندونزی، منتقل شدند.

قبل از فاش شدن هویت این نهنگ ارز دیجیتال، کاربران توییتر به شوخی آن را به عنوان اتریوم باقی مانده ویتالیک بوترین در آدرس تازه کشف شده وی شناسایی کردند. اما ماجرا چه بود؟

ویلیام سوتانتو در توییتی این ماجرا را توضیح داد. به گفته وی، شنیدن خبر فروش 3000 اتر ویتالیک باعث شد تا به آدرس ایمیل قدیمی خود مراجعه کند. در کمال تعجب، سوتانتو متوجه شد که 500 اتریوم را در پیش فروش این ارز دیجیتال خریداری کرده و آن را دریافت نکرده است. انتقال 600000 دلاری این اترها تنها انتقال این اترهای تازه کشف شده به آدرس اصلی او بود.

توسعه اتریوم با کمک سرمایه جذب شده در زمان پیش فروش این ارز در سال 2015 امکان پذیر شد و در این رویداد 18 میلیون دلار سرمایه جمع آوری شد. در زمان عرضه اولیه اتریوم در صرافی کراکن، قیمت این ارز تنها 2.77 دلار بود.