منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظر مدیر عامل مسترکارت در مورد فراگیر بودن رمزارزها

نظر مدیر عامل مسترکارت در مورد فراگیر بودن رمزارزها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نظر مدیر عامل مسترکارت در مورد فراگیر بودن رمزارزها

نظر مدیر عامل مسترکارت در مورد فراگیر بودن رمزارزها

مایکل میباخ، مدیرعامل مسترکارت معتقد است که زمان بیشتری طول می کشد تا رمزارزها به جریان اصلی تبدیل شوند. با این حال، او خوش بین است که با وضع مقررات مناسب، این طبقه دارایی برای مردم بسیار جذاب تر خواهد شد.

راه طولانی

مدیرعامل مسترکارت اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرد که سرمایه گذاران بیشتری به دنبال ورود به بازار ارزهای دیجیتال هستند. او افزود که غول پرداخت به آنها این امکان را می دهد که این کار را «به راحتی و مهمتر از همه به همان اندازه ایمن» انجام دهند که هر شرکت رقیب.

مایباخ دنیای آینده ای را تصور می کند که در آن اکثر مصرف کنندگان در سراسر جهان از بیت کوین در معاملات و تسویه حساب های روزانه خود استفاده می کنند. با این حال، او معتقد است که این اتفاق در ماه های آینده رخ نخواهد داد:

فکر می‌کنم رمزارز تا تبدیل شدن به جریان اصلی راه درازی در پیش دارد.

مدیر عامل شرکت فقدان مقررات جامع در صنعت کریپتو را یکی از دلایل اصلی پذیرش کند آن ذکر کرد. به گفته وی، بسیاری از مردم نمی دانند چگونه وارد فضا شوند و چگونه تا حد امکان از اموال خود محافظت کنند.

مایباخ به عنوان مثال به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اشاره می‌کند و ادعا می‌کند که خرید چنین محصولاتی «تجربه بد» است. برای تسهیل این فرآیند، MasterCard در ژانویه با Exchange Coinbase همکاری کرد:

به همین دلیل است که ما با Coinbase همکاری کرده ایم تا خرید قهوه را آسان کنیم. من فکر می کنم که این چیزها باید کلیک کنند و سپس بلوک های سازنده برای تبدیل شدن به جریان اصلی را دارید.

در ماه فوریه، مسترکارت با تقویت واحد مشاوره ارزهای دیجیتال خود با بیش از 500 فارغ التحصیل دانشگاهی و متخصص جوان، نگرش مثبت خود را نسبت به صنعت نشان داد. در ماه آوریل، این شرکت با Nexo همکاری کرد تا اولین کارت رمزنگاری اروپا را معرفی کند که به مشتریان امکان می دهد بدون جدا شدن از دارایی های خود هزینه کنند.

این غول پرداخت در ماه آگوست با بایننس همکاری کرد تا یک کارت رمزنگاری پیش پرداخت برای مشتریان آرژانتینی راه اندازی کند. این محصول به آن‌ها اجازه می‌دهد تا حساب‌های دارایی دیجیتال را در هر فروشگاه محلی یا مکانی که MasterCard می‌پذیرد، تسویه کنند.

جدیدترین ویژگی این شرکت برای کمک به بانک ها در مبارزه با موارد کلاهبرداری ارزهای دیجیتال طراحی شده است. همانطور که از نامش پیداست، “Crypto Secure” از الگوریتم‌های “پیچیده” هوش مصنوعی برای شناسایی فعالیت‌های مجرمانه استفاده می‌کند و به ویژه برای موسسات مالی مفید است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.