منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظر استراتژیست بلومبرگ در مورد بیت کوین و اتریوم

نظر استراتژیست بلومبرگ در مورد بیت کوین و اتریوم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نظر استراتژیست بلومبرگ در مورد بیت کوین و اتریوم

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ، در طی مصاحبه ای با دانیلا کامبون، سردبیر تحقیقاتی استنزبری، افکار خود را در مورد بازار کریپتو به اشتراک گذاشت. مک گلون معتقد است که ما در حال رفتن به فاز نهایی یک بازار نزولی کریپتو هستیم، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا شاهد یک معکوس باشیم. او افزود که بدترین زمستان ارزهای دیجیتال احتمالا پشت سر ماست.

دیدگاه مک گلون از بیت کوین

مک گلون انتظار دارد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت تا میان مدت کاهش یابد. او با بیان اینکه بیت‌کوین در ماه‌های اخیر به پایین‌ترین حد خود در چند سال اخیر رسیده است، اشاره کرد، اما فکر می‌کند قبل از رسیدن به ارزش خوب، باید بیشتر سقوط کند. این بر این مفهوم تأکید می کند که بیت کوین یک دارایی در حال ظهور و یک فناوری است که در طول زمان بهبود می یابد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد سقوط های مشابه در سهام اینترنت از سال 2000 تا 2002 هستیم، ادامه داد: این پایین ممکن است بین 10 تا 12 هزار دلار باشد و حمایت قابل قبولی خواهد بود. سپس بیت کوین در نهایت بازگشت کرده و مسیر صعودی خود را از سر می گیرد.

مک گلون در توییتر خود نوشت که کاهش سالانه ذخایر بیت کوین و کریپتو بر بازار فشار وارد کرده است و این می تواند منجر به فروش بیشتر شود که می تواند سال 2023 را آغاز کند.

دیدگاه مک گلون در مورد اتریوم

مایک مک‌گلون پیش‌بینی می‌کند که اتریوم (ETH) به دلیل پایه‌های قوی پلتفرم قراردادهای هوشمند، عملکرد بهتری از سایر دارایی‌های رمزنگاری خواهد داشت. مک گلون تاکید کرد که قیمت اتریوم در سه سال گذشته دوازده برابر شده است و از اکثر کلاس‌های دارایی بهتر عمل کرده و سطح حمایتی نزدیک به قیمت فعلی دارد.

اتریوم یک ارتقای تاریخی به نام ادغام انجام داد. انتقال شبکه از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) نویدبخش مزایای زیادی برای محیط زیست است و همچنین نرخ صدور ETH را کاهش می دهد که می تواند قیمت آن را افزایش دهد.

مک گلون اظهار داشت که اتریوم در پایان سال 2019 قبل از همه گیری 100 دلار بود و در حال حاضر با قیمت 1268.34 دلار معامله می شود، بنابراین هنوز 12 برابر افزایش یافته است. او می‌گوید اتر پشتیبانی خوبی در حدود 1000 دلار دارد و کاملاً انتظار دارد که اتریوم به دلیل بهبود پذیرش و تقاضا و همچنین کاهش عرضه، بیشتر از این پیش برود. بنابراین ETH ممکن است این روند صعودی را در طول زمان ادامه دهد.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.