منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظرسنجی: سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال نسبت به چند ماه گذشته نسبت به شرایط بازار خوشبین تر هستند.

نظرسنجی: سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال نسبت به چند ماه گذشته نسبت به شرایط بازار خوشبین تر هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نظرسنجی: سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال نسبت به چند ماه گذشته نسبت به شرایط بازار خوشبین تر هستند.

کاهش شدید نوسانات قیمت بیت کوین در ماه های اخیر و طولانی شدن زمستان ارز دیجیتال ممکن است برخی از تحلیلگران را از شروع یک روند صعودی کوتاه مدت منصرف کرده باشد. با این حال، نتایج یک نظرسنجی جدید بلومبرگ نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به ماه های گذشته نسبت به شرایط بازار خوش بین هستند.

به گزارش BNcrypto، بلومبرگ در 24 اکتبر نتایج آخرین نظرسنجی MLIV Pulse خود را از فعالان بازار ارزهای دیجیتال منتشر کرد.

بلومبرگ نظرسنجی مشابهی را در ژوئیه انجام داد، زمانی که احساسات سرمایه گذاران به طور قطعی نزولی بود. اگرچه از آن زمان وضعیت کمی بهبود یافته است، اما قیمت ارزهای دیجیتال به شرایط قبلی بازنگشته است و این دارایی ها از اواسط ژوئن (پایان خرداد) در یک بازار محدوده معامله می شوند.

حدود نیمی از افراد مورد بررسی انتظار دارند بیت کوین تا پایان سال جاری بین 17600 تا 25000 دلار به روند فعلی خود ادامه دهد. در مقابل، در نظرسنجی جولای، افراد بیشتری فکر می‌کردند که قیمت بیت‌کوین به 10000 دلار کاهش می‌یابد تا 30000 دلار.

امسال، بازار ارزهای دیجیتال با دارایی‌های ریسکی مانند سهام فناوری ارتباط زیادی دارد. حدود 42 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که این رابطه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. 43 درصد از مردم نیز گفتند که در سال جدید دارایی های دیجیتال بیشتری خواهند خرید.

نگرش مثبت سرمایه گذاران نسبت به قانون

علیرغم طولانی شدن زمستان ارزهای دیجیتال و چشم انداز تیره فرآیند نظارتی در این حوزه در سراسر جهان، 60 درصد از 564 پاسخ دهندگان به این نظرسنجی اظهار داشتند که اقدامات نظارتی اخیر را نشانه مثبتی برای طبقه بندی این صنعت می دانند و کلاس دارایی

ناظران مالی در پی ورشکستگی های امسال با شرکت های ارز دیجیتال مانند Voyager Digital، Three Arrows و Celsius با حساسیت زیادی برخورد می کنند.

حدود 65 درصد از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی می‌گویند در صورت گسترش اجرای قوانین، احتمال بیشتری برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارند. این رقم برای سرمایه گذاران بزرگ (موسسه ای) 56 درصد است که نشان می دهد احساسات نسبت به قانون به طور کلی مثبت است.

وقتی صحبت از پیشرفت و ایجاد یک چارچوب نظارتی به میان می‌آید، به نظر می‌رسد که ایالات متحده هنوز عمداً جلوی پیشرفت را می‌گیرد. نمایندگان کنگره ایالات متحده، مانند جیم هیمز، اشاره کرده اند که احتمالاً قوانین ارزهای دیجیتال تا اواسط سال 2023 پیگیری نخواهد شد. با این حال، رأی دهندگان طرفدار رمزارز نیز می توانند بر انتخابات تأثیر بگذارند.

بازار ارزهای دیجیتال به روند خود ادامه می دهد

روند صعودی قیمت ارز دیجیتال در ابتدای هفته جاری بسیار اندک بود. ارزش کل بازار به بالاترین سطح هفت روزه 980 میلیارد دلار رسید. اما نتوانست از آن بگذرد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 19400 دلار در نوسان است که 1.3 درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. اتریوم با رشد بیش از 3.4 درصدی نسبت به مدت مشابه، در محدوده 1350 دلار معامله می شود.

وضعیت آلتکوین ها در این دوره از ارزی به ارز دیگر متفاوت است و بیشتر توکن ها اندکی افزایش یا کاهش قیمت داشته اند.