منو سایت

نرخ عرضه اتریوم دوباره کاهش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نرخ عرضه اتریوم دوباره کاهش یافته است

قیمت اتریوم به بالاترین سطح خود در 10 هفته گذشته رسیده است. علاوه بر این، با افزایش تقاضا، عرضه اتریوم دوباره وارد محدوده انقباضی (ضد تورم) شده است.

به گزارش Valx و به نقل از Beincrypto، قیمت اتریوم امروز (16 ژانویه) به 1600 دلار رسید. این رقم از 8 نوامبر بی سابقه بوده است.

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله 1545 دلار است. ارزش این دارایی دیجیتال در دو هفته گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است. نرخ رشد قیمت اتریوم کمی بالاتر از بیت کوین بود که در مدت مشابه 27 درصد افزایش یافت.

حرکت صعودی قیمت اتریوم در ماه های منتهی به به روز رسانی شانگهای تقویت شده است. این ارتقا امکان خروج اترهای شرط بندی شده را در قرارداد هوشمند سهامداری «زنجیره چراغ دریایی» فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل اتریوم و وضعیت آن در زنجیره بهبود قابل توجهی را نسبت به سال 2022 نشان می دهد. طبق داده های Ultrasound Money، عرضه اتریوم یک بار دیگر وارد محدوده انقباض شده است. این بدان معناست که میزان سوزاندن توکن های اتریوم بیشتر از اترهای وارد شده به بازار است. نرخ تورم خالص فعلی حدود -0.09 درصد در سال است.

تورم تا 15 سپتامبرشبکه بیت کوینشبکه اتریوم
قیمت به دلار2295173556-7760

نرخ رایت فعلی توکن های اتریوم حدود 732000 اتر در سال است. عرضه سالانه فعلی حدود 622000 اتر است.

وضعیت کلی بازار همچنان نزولی است، بنابراین انتظار می‌رود تقاضا برای اتریوم با بازگشت بازار صعودی افزایش یابد. این افزایش تقاضا تأثیر مستقیمی بر نرخ سوختن اتر خواهد داشت. با افزایش قیمت گاز شبکه، اتر بیشتری سوزانده خواهد شد. بنابراین تورم این ارز دیجیتال منفی تر خواهد شد.

(1 امتیاز) – 5.5