منو سایت

نحوه اتصال متامسک به تعویض پنکیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اتصال متامسک به تعویض پنکیک

Metamsk و PancakeSwap دو برنامه بلاک چین شناخته شده در زمینه ارزهای دیجیتال هستند. اولی به عنوان یک کیف پول ارز دیجیتال موثر، ساده و در عین حال همه کاره است. دومی یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره بایننس است که نقدینگی را برای ارزهای دیجیتال متعدد و برخی ویژگی‌های جالب را برای معامله‌گران ریسک‌گریز تسهیل می‌کند.

MetaMask چیست؟

Metamask یک کیف پول اتریوم است که برای دستگاه‌های iOS و Android در دسترس است و می‌توان آن را به عنوان افزونه مرورگر بر روی فایرفاکس، گوگل کروم، اج و اپرا نصب کرد. این به کاربران امکان دسترسی به بیش از 2000 برنامه غیرمتمرکز را در چندین شبکه از جمله Ethereum، Avalanche، Binance China و Arbitrum می دهد.

PancakeSwap چیست؟

PancakeSwap یک بازارساز خودکار (AMM) است که بر روی زنجیره BNB (زنجیره هوشمند سابق بایننس) ساخته شده است. این پروتکل به کاربران امکان تبدیل و معامله ارزهای دیجیتال و استیبل کوین های مختلف را می دهد و قابلیت تزریق نقدینگی به استخرهای مایع را دارد. از آنجایی که فعالیت های زنجیره ای زیادی در PancakeSwap وجود دارد، کاربران همیشه سعی می کنند کیف پول های قابل اعتمادی را برای ارسال وجوه خود انتخاب کنند و Metamask یکی از کیف پول های کاربرانی است که قصد دارند دارایی های خود را خارج از بورس ذخیره کنند.

نحوه اتصال متامسک به تعویض پنکیک

مراحل بعدی را دنبال کنید تا کیف پول Metamask خود را با موفقیت به PancakeSwap متصل کنید. اگر Metamask ندارید، باید آن را به عنوان یک افزونه برای مرورگر خود دانلود کنید. مراحل را دنبال کنید و فراموش نکنید که عبارت ابتدایی خود را یادداشت کنید. اگر رمز عبور خود را گم کنید، نمی توانید کیف پول خود را بازیابی کنید.

برای دانلود ایمن افزونه مرورگر Metamask، حتما از وب سایت رسمی کیف پول استفاده کنید تا نسخه صحیح مرورگر خود را پیدا کنید. پس از نصب Metamask و ایجاد یا وارد کردن کیف پول، به Pancake Swap بروید. بسیار مراقب باشید که از هرگونه پیوند فیشینگ اجتناب کنید و هنگامی که به آنها دسترسی پیدا کردید، URL را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در وب سایت اصلی هستید.

  1. در Pancake Swap، روی تب Connect Wallet کلیک کنید.
  2. روی Metamask کلیک کنید. اگر می‌خواهید کیف پول‌های پشتیبانی‌شده بیشتری برای اتصالات بعدی خود ببینید، روی «بیشتر» کلیک کنید.
  3. یک پنجره Metamask از شما می خواهد که قفل کیف پول خود را باز کرده و درخواست اتصال را امضا کنید.
  4. به طور پیش فرض، کیف پول Metamask شما برای شبکه اتریوم تنظیم شده است. اگر شبکه بایننس را نمی بینید، کافی است روی تنظیمات کلیک کنید و زنجیره BNB را انتخاب کنید.
  5. پس از اتمام، به داشبورد اصلی تعویض پنکیک بازگردانده می شوید.
  6. کیف پول Metamask شما در گوشه سمت راست بالای وب سایت PancakeSwap ظاهر می شود. این بدان معنی است که شما با موفقیت کیف پول خود را به DEX مرتبط کرده اید.

همانطور که می بینید، فرآیند بسیار ساده است و تنها چند دقیقه از زمان شما را می گیرد. توجه داشته باشید که برای تعامل با زنجیره بایننس باید هزینه تراکنش ها را به ارز اصلی شبکه یعنی BNB پرداخت کنید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.