منو سایت

نبرد ربات های توییتر و ایلان ماسک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نبرد ربات های توییتر و ایلان ماسک

نبرد ربات های توییتر و ایلان ماسک

به نظر می‌رسد که آخرین تلاش ایلان ماسک در جنگ علیه ربات‌های هرزنامه‌های رمزنگاری تاثیر واقعی بر توییتر داشته است، به طوری که جامعه ارزهای دیجیتال از کاهش شدید تعداد ربات‌هایی که به پست‌های آنها پاسخ می‌دهند گزارش کرده است.

در پستی در 11 دسامبر، مدیر عامل توییتر اشاره کرد که ربات‌ها فردا غافلگیر خواهند شد و توضیح داد که آنها تعداد زیادی حساب ربات را کشف کرده‌اند که به زودی بسته می‌شوند.

او سپس توضیح داد که در حالی که کلاهبرداران می توانند روش های دیگری را برای تغییر آدرس IP خود امتحان کنند، توییتر به محض تشخیص تغییر IP آنها را مسدود می کند.

شیباتوشی ناکاموتو، با نام مستعار بیلی مارکوس، یکی از خالقان میم Dogecoin، در پستی در 11 دسامبر به ایلان ماسک گفت: «من یک پست آزمایشی انجام دادم و به جای دیدن 50 پاسخ ربات، فقط یک پیشرفت بزرگ دیدم. این بهترین تبلیغ برای توییتر است.» شما هستید

سایر کاربران نیز آخرین تغییرات ماسک را آزمایش کردند. PlanB، تحلیلگر و سرمایه گذار بیت کوین، نموداری را منتشر کرد تا ببیند چند ربات پاسخ خواهند داد. در زمان نوشتن، هیچ پاسخی از ربات در نظرات نشان داده نشد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، همچنین خاطرنشان کرد که اگرچه استفاده از توییتر اخیراً بسیار بهتر به نظر می رسد، اما نمی تواند بگوید که آیا تعداد ربات ها به دلیل اقدامات ماسک کاهش یافته است یا خیر.

ویتالیک گفت: نمی‌دانم تغییرات مشاهده‌شده مربوط به کار موفق ایلان ماسک برای توییتر است یا کاهش فعالیت ربات‌ها به دلیل زمستان ارزهای دیجیتال.

برخی گزارش می دهند که نظرات ربات توییتر همچنان در پست ها ظاهر می شوند، اما به سرعت از پلت فرم حذف می شوند.

اسپم ها و ربات های کلاهبردار توییتر این پلتفرم را آزار داده اند و ماسک از زمان به دست گرفتن سکان هدایت توییتر در ماه اکتبر، آن را به یکی از اولویت های اصلی خود در توییتر تبدیل کرده است. ماسک در آخرین پست خود همچنین اشاره کرد که این پلتفرم قصد دارد در آینده اقدام قانونی علیه کلاهبرداران توییتر انجام دهد، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

ایلان ماسک گفت: توییتر تلاش خواهد کرد تا همه جا به دنبال کلاهبرداران باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)