منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میزان اتریوم انباشته شده توسط نهنگ ها به بالاترین سطح در دو سال گذشته رسیده است

میزان اتریوم انباشته شده توسط نهنگ ها به بالاترین سطح در دو سال گذشته رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میزان اتریوم انباشته شده توسط نهنگ ها به بالاترین سطح در دو سال گذشته رسیده است

داده های شرکت های تجزیه و تحلیل بلاک چین نشان می دهد که اتریوم توسط نهنگ های ارز دیجیتال انباشته شده است. این نرخ انباشت از سال 2020 بی سابقه است.

به گفته Wallex و به نقل از dailyhodl، داده‌های Sentiment نشان می‌دهد که آدرس‌های ثروتمند با نرخ کم سابقه‌ای خرید می‌کنند. اتریوم هستند.

سایت Sentiment که در زمینه تجزیه و تحلیل داده ها فعال است، آخرین بار در سال 2020 مشاهده شده است که منجر به افزایش قیمت اتریوم و افزایش 50 درصدی تنها در یک ماه شده است.

این شرکت در گزارش هفتگی خود نوشت:

کوسه‌ها و نهنگ‌های رمزارز همچنان اتر را در کمتر از یک چهارم بالاترین رکورد خود در سال گذشته ذخیره می‌کنند. در اکتبر و نوامبر 2020، آدرس هایی با موجودی 100-100 میلیون اتر با کمک خرید خود، قیمت اتر را در عرض 5 هفته 1.5 برابر افزایش دادند.

نمودار انباشت نهنگ
نمودار انباشت نهنگ اتریوم

چند روز پیش، Sentiment فاش کرد که نهنگ‌های اتریوم تنها در یک روز بیش از یک میلیارد دلار اتر خریداری کردند. این پنجمین خرید بزرگ یک روزه ولز در سال گذشته بود.

علاوه بر این، داده ها نشان می دهد که استفاده از استیبل کوین ها در راه حل مقیاس بندی لایه دوم Arbitrum به سرعت در حال افزایش است.

احساسات نشان می دهد که استفاده از استیبل کوین Arbitrum اخیراً دو برابر شده است، اگرچه استفاده از اتریوم اندکی افزایش یافته است.