منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معامله گران اکنون در مورد اتریوم بی طرف هستند

معامله گران اکنون در مورد اتریوم بی طرف هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معامله گران اکنون در مورد اتریوم بی طرف هستند

نقدینگی شدید در اتریوم قیمت را به پایین ترین حد چهار ماهه رساند

قیمت اتریوم بین 7 تا 9 نوامبر پس از انحلال قراردادهای آتی به ارزش 260 میلیون دلار (خریداران) تقریباً 33 درصد کاهش یافت. معامله گران اهرمی متعجب شدند زیرا نوسان قیمت بیشترین تأثیر را از 18 آگوست بر معاملات مشتقه داشت.

سطح قیمت 1070 دلار معامله شده در 9 نوامبر پایین ترین سطح از 14 جولای بود و نشان دهنده اصلاح 44 درصدی طی سه ماه گذشته بود. این حرکت نامطلوب قیمت به شکست صرافی FTX در 8 نوامبر پس از توقف برداشت مشتریان نسبت داده شد.

شایان ذکر است که پمپ 10.3% در 1 ساعت در 8 نوامبر بلافاصله قبل از اصلاح شدید اتفاق افتاد. این اقدام قیمت بیت کوین را تقلید کرد، زیرا ارز دیجیتال پیشرو جهش سریعی به 20700 دلار داشت اما بعداً در یک پنجره 3 ساعته به 17000 دلار سقوط کرد.

معاون سابق معاملات آتی با بهره باز رابطه ای مخفی و سمی با Alameda Research، یک صندوق تامینی و شرکت تجاری تحت کنترل Sam Bankman Fried داشت.

ورشکستگی FTX و Alameda Research چندین مشکل نظارتی و مسری را ایجاد می کند. به عنوان مثال، کریستین جانسون، کمیسیونر کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در 9 نوامبر گفت که آخرین مورد نشان می دهد که این بخش به نظارت بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر استیبل‌کوین، سعی کرد با انتشار پستی در توییتر، شایعات قرار گرفتن در معرض FTX و Alameda Research را از بین ببرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.