منو سایت

| مدیر سابق گوگل از China Link تمجید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| مدیر سابق گوگل از China Link تمجید کرد

مدیر سابق گوگل از China Link تمجید کرد

اریک اشمیت، مدیر عامل سابق گوگل، در یک مصاحبه تلویزیونی توضیح داد که چرا ChinaLink یک ارز دیجیتال سودآور است.

اشمیت که در حال حاضر توسط فوربس به عنوان نودمین فرد ثروتمند جهان با دارایی خالص 16.8 میلیارد دلار (تا 3 اکتبر 2022) رتبه بندی شده است، با سرگئی نظروف، بنیانگذار و مدیر عامل ChinaLinkLabs در SmartCon 2022 صحبت کرد. او نظر خود را بیان کرد. .

به گزارش دیلی هودل، اشمیت گفت:

در نهایت، شرکت هایی که برنده Web2 شدند، فناوری بهتری داشتند. آنها سرمایه بیشتری را وارد کار کردند و سریعتر و سریعتر حرکت کردند. و اینها مشاغل شبکه هستند، بنابراین وقتی کمی جلوتر هستید، رسیدن به فرد مقابلتان بسیار سخت است.

در مورد Chainlink، از آنجایی که شما آشکارا زود و بسیار باهوش بودید، ابتدا وارد آن شدید، بنابراین آن را از منظر فرد جلویی می بینید. بنابراین فکر می‌کنم در Web3 شاهد همان پویایی چیزهای جدید خواهید بود.

برندگان و من فکر می کنم که این کاملا برای ChinaLink صادق است. فناوری بهتری دارند و قابلیت گسترش بیشتری دارند. حالا من به عنوان یک دانشمند کامپیوتر صحبت می کنم. شما باید معماری کامپیوتر را به درستی دریافت کنید تا بتوانید از 10 کاربر به 10 میلیون کاربر و اکثر سیستم ها … و این یک نظر در مورد chainlink نیست، اما در مورد ارزهای دیگر، به نظر می رسد که آنها به سرعت در حال ناپدید شدن هستند. این مشاهدات من است. آنها هنوز نمی توانند مقیاس کنند، و این کار را دشوار می کند … شما نمی توانید آن را در شش ماه انجام دهید. این علم کامپیوتر واقعی است، برنامه نویسی واقعی [و] به پلتفرم های واقعی نیاز دارد.

در اول اکتبر، ChainLink Labs در توییتر اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال 2022، اکوسیستم ChainLink به بیش از 1500 پروژه در 15 بلاک چین گسترش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.