منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجموعه NFT های شناخته شده سولانا به پالیگان منتقل شد

مجموعه NFT های شناخته شده سولانا به پالیگان منتقل شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مجموعه NFT های شناخته شده سولانا به پالیگان منتقل شد

NFT های محبوب Solana را به پالیگان منتقل کنید

طبق اعلامیه تیم Paligan در 6 ژانویه، تیم NFTs y00ts و DeGods سه میلیون دلار دریافت کردند تا مجموعه‌های خود را از Solana به شبکه Paligan منتقل کنند. این بیانیه توسط Frank III، بنیانگذار هر دو پروژه NFT در Discord پست شده و در توییتر کپی شده است. توسعه دهندگان قبلاً در 27 دسامبر اعلام کرده بودند که پروژه ها به شبکه Polygon منتقل خواهند شد. این به طور گسترده به عنوان یک ضربه مرگبار بالقوه برای شبکه Solana تلقی می شد، زیرا شبکه قبلاً تحت فشار ناشی از سقوط تبادل FTX قرار داشت. با این حال، در آن زمان هیچ مدرکی مبنی بر اینکه تیم y00ts برای این حرکت پولی دریافت کرده بود، وجود نداشت.

ویتالیک بوترین از آن زمان مدعی شده است که ادعای ناپدید شدن سولانا ممکن است اغراق آمیز باشد.

در این بیانیه جدید از Frank III، بنیانگذار NFTs y00ts و DeGods، تیم ادعا می کند که به تیم مبالغی بزرگتر از آنچه از قرارداد Paligan دریافت کرده بود پیشنهاد شده است، اما همچنان تصمیم گرفته اند با Paligan کار کنند زیرا این بهترین پلت فرم برای پروژه ها است. خواهد بود. فرانک همچنین سعی کرد پیشگیرانه به انتقادات ناشی از افشای غرامت دریافتی پاسخ دهد و اظهار داشت:

ما این معامله را برای پول انجام ندادیم. این فقط یک امتیاز خوب است و ما به طور موثر از آن استفاده خواهیم کرد. ما این کار را انجام دادیم زیرا این هیجان انگیزترین مسیر برای y00ts NFT به عنوان یک پروژه است. همچنین، اگر واقعاً ناراحت هستید، تنها چیزی که من می خواهم این است که قبل از اینکه ما به طور خودکار بدترین را فرض کنیم، روی چیزهای خوب تمرکز کنید.

فرانک سوم نیز اعلام کرد که با این پول لامبورگینی نخواهیم خرید. به عبارت دیگر تیم از این پول برای مصرف خود استفاده نخواهد کرد. در عوض، ظاهراً این بودجه صرف استخدام کارکنان جدید برای «توسعه کسب و کار، طراحی گرافیک، ایجاد محتوا و هماهنگی رویدادها» می‌شود، که به گفته او امکان دیده شدن و پذیرش بیشتر پروژه‌ها توسط عموم مردم را فراهم می‌کند. در همین حال، سولانا، حداقل در حال حاضر، ممکن است پس از خروج NFT y00ts و DeGods بهبود یافته باشد، زیرا memecoin هایی مانند Bonk به شبکه کشیده شده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.