منو سایت

متاورس پولیگان و تأثیر آن بر قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متاورس پولیگان و تأثیر آن بر قیمت

Polygon اولین اکوسیستمی است که میزبان یک متاورس فرودگاهی است

پالیگان اخیراً موفقیت های مختلفی را به خود دیده است، اما آخرین آنها متفاوت است. با گرایش قوی شبکه به سمت پیشنهادات متاورس، Polygon اولین شبکه بلاک چینی است که میزبان متاورس فرودگاهی از فرودگاه BLR است. اینجاست که اهمیت پیدا می کند.

Metaverse جدید در فرودگاه BLR در پالیگان کاربردهای بالقوه را به ویژه برای اهداف تجاری برجسته می کند. به عنوان مثال، فرودگاه ها می توانند از Metaverse برای نمایش پیشنهادات خود استفاده کنند. همچنین می تواند کاوش مجازی فرودگاه را برای مشتریان آسان تر کند. می توان آن را برای بهبود تعامل با مشتری در نظر گرفت.

پالیگان آماده پرواز است

این اولین بار است که نسخه فرودگاهی متاورس منتشر می شود. این می تواند برای Polygon و دیگر شبکه های بلاک چین که در متاورس کار می کنند به خوبی کار کند. مهمتر از آن، پتانسیل Polygon برای کمک به توسعه سریع Metaverse را برجسته کرد.

از نظر توسعه و رشد، پالیگان توانسته است مسیر رشد سالمی را تا جایی که به فرزندخواندگی مربوط می شود، حفظ کند. علیرغم شرایط نوسان بازار، کل آدرس‌های آن در چهار هفته گذشته به طور پیوسته رشد کرده است.

اگرچه تعداد آدرس‌های جدید در هفته اول نوامبر کاهش یافت، شبکه دوباره به رشد خود ادامه داد. این تاییدی بود که شبکه با وجود روند نزولی اخیر همچنان به جذب کاربران جدید ادامه می دهد. اما آیا این لزوماً منعکس کننده تقاضای Polygon است؟

آدرس های دریافتی پولیگان بیش از تعداد آدرس های دریافتی در چند روز گذشته بوده است. این نشان داد که با وجود کاهش اخیر، تقاضای مناسبی برای پالیگان وجود دارد.

روی کاغذ، Polygon آدرس های دریافتی بالاتری نسبت به آدرس های ارسالی داشت و این باید به عنوان تایید حرکت رو به بالا در نظر گرفته شود. با این حال، با توجه به اینکه مانند بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده، Polygon سعی کرد پس از آخرین سقوط خود را بازیابی کند، اما چندان موفق نبود.

پولیگان در نیمه دوم هفته گذشته تلاش کرد قیمت خود را بهبود بخشد. در 10 نوامبر به 37 درصد افزایش یافت، اما در آخر هفته اندکی کاهش یافت. علیرغم عملکرد نزولی آن در آخر هفته، قیمت 0.89 دلاری آن در زمان انتشار هنوز نشان دهنده یک افزایش جزئی نسبت به پایین اخیر است.

چند ضلعی برای آزمایش مجدد میانگین متحرک 50 روزه در زمان انتشار و همچنین عبور از سطح 50٪ شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت کرد. این مشاهدات نشان دهنده شانس بهتری برای شروع صعودی این هفته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.