منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متامسک یک ویژگی حفظ حریم خصوصی را به کیف پول خود اضافه کرده است

متامسک یک ویژگی حفظ حریم خصوصی را به کیف پول خود اضافه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متامسک یک ویژگی حفظ حریم خصوصی را به کیف پول خود اضافه کرده است

یک ویژگی حفظ حریم خصوصی توسط Metamask اضافه شده است

در دوم فوریه، کیف پول رمزنگاری محبوب Metamask اعلام کرد که کاربران یک تجربه به روز شده برای ایجاد کیف پول و ارتقاء تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی خود را مشاهده خواهند کرد. می‌گوید: «ما افزونه را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا کنترل شما بر داده‌هایتان را به حداکثر برسانیم».

تحت تنظیمات پیشرفته حریم خصوصی، کاربران اکنون می توانند ویژگی هایی را که درخواست ها را به خدمات شخص ثالث ارسال می کنند، تغییر دهند. Metamask توضیح داد که این به شناسایی فیشینگ و شناسایی تراکنش های دریافتی کمک می کند. همچنین گزینه ای برای تغییر ارائه دهندگان RPC در پاسخ به انتقاد از ارائه دهنده پیش فرض Infura وجود دارد.

در ماه نوامبر، متامسک پس از به روز رسانی توسط توسعه دهندگان ConsenSys مورد انتقاد قرار گرفت. یک سیاست حفظ حریم خصوصی به روز شده در آن زمان گفته بود که وقتی از Infura استفاده می کنید، آدرس IP و آدرس کیف پول اتریوم شما را هنگام ارسال تراکنش جمع آوری می کند. این جرقه موجی از محکومیت را نسبت به کیف پول و سازندگان آن برانگیخت و ConsenSys را مجبور کرد تا اقدامات خود را توجیه کند.

Metamask اکنون این مشکل را با ارائه انتخابی از ارائه دهندگان RPC در این آخرین ارتقاء برطرف کرده است. ویژگی تشخیص فیشینگ نیز یکی از مواردی است که با افزایش حملات به خصوص هدف قرار دادن کاربران متامسک مورد نیاز است. قراردادهای هوشمند مخرب مانند Monkey Drainer قربانیان را فریب می دهند تا به آدرس های مخرب متصل شوند. آشکارساز فیشینگ جدید باید به کاربران هنگام اتصال به آدرس کیف پول جعلی هشدار دهد.

با این حال، برخی از پاسخ‌ها به پیام همچنان انتقادی از متامسک هستند. کریس بلک، تحلیلگر DeFi و مدافع تمرکززدایی، هشدار داد: «می‌دانم که باید محصول خود را تبلیغ کنید، اما تلاش برای کم‌اهمیت کردن اهمیت کلمات کلیدی راهی برای انجام آن نیست.

در 31 ژانویه، Metamask یک ابتکار جدید Learn را برای آموزش کاربران در مورد Web 3 و اقدامات امنیتی آنلاین اعلام کرد. در ماه سپتامبر، ارائه دهنده کیف پول یک برنامه مدیریت پورتفولیو را راه اندازی کرد. در ماه دسامبر، با PayPal همکاری کرد تا انتقال اتریوم را برای مشتریان آمریکایی فعال کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.