منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکل سیلور و CZ کاربران را تشویق کردند که دارایی ها را بدون حضانت نگه دارند

مایکل سیلور و CZ کاربران را تشویق کردند که دارایی ها را بدون حضانت نگه دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکل سیلور و CZ کاربران را تشویق کردند که دارایی ها را بدون حضانت نگه دارند

بزرگان صنعت ارزهای دیجیتال، معامله گران و سرمایه گذاران را تشویق کرده اند تا سرمایه دیجیتال خود را خصوصی نگه دارند.

به گزارش والکس و به نقل از کوین تلگراف، چانگ پنگ ژائو، معروف به CZ، مدیر عامل صرافی بایننس، 7.6 میلیون دنبال کننده توییتر خود را خطاب قرار داد.

حفظ فردی سرمایه از حقوق اساسی بشر است. شما مختارید هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید. فقط مطمئن شوید که آن را درست انجام می دهید.

او سرمایه‌گذاران را تشویق کرد تا با سرمایه‌گذاری کوچک شروع کنند تا ابزار و فناوری را بیاموزند. CZ افزود:

اشتباه در این زمینه می تواند عواقب جدی داشته باشد.

مایکل سیلر، مدیرعامل Microstrategy نیز در حاشیه کنفرانس بیت کوین اقیانوس آرام در مورد مزایای هلدینگ های جداگانه با توجه به شرایط فعلی بازار صحبت کرد. وی گفت که حضانت فردی نه تنها حقوق سرمایه را برای سرمایه گذاران به ارمغان می آورد بلکه از دخالت بازیگران قدرتمند در شبکه فاسد نیز جلوگیری می کند. نقره اضافه شده:

در سیستم هایی که سرپرستی فردی وجود ندارد، به متولیان قدرت زیادی داده می شود و می توانند از این قدرت سوء استفاده کنند.
بنابراین، حضانت فردی برای طبقه متوسط ​​ارزشمند است، زیرا سایر بازیگران را کنترل می کند و آنها را مجبور می کند تا در رقابت دائمی برای شفافیت باشند.

سیلور همچنین اذعان داشت که نگهداری فردی سرمایه نقش مهمی در ایمن نگه داشتن بلاک چین ایفا می کند زیرا درجه تمرکززدایی را افزایش می دهد. وی در مورد:

اگر نمی توانید سکه های خود را خصوصی نگه دارید، راهی برای پیاده سازی یک شبکه غیرمتمرکز وجود ندارد.

وقایع هفته‌های اخیر باعث افزایش تصمیمات فردی برای نگهداری سرمایه شده است. پس از فروپاشی صرافی FTX در اوایل نوامبر، برداشت بیت کوین از صرافی های متمرکز به بالاترین حد در 17 ماه گذشته رسید. طبق داده های سرویس گلاسنود، میانگین متحرک هفتگی ارزش برداشت به 3424315 سکه رسید.

در همین دوره، جریان خالص به پرتفوی شخصی رشد واضحی را نشان می دهد.

از سه شنبه گذشته، 800 میلیون دلار به کیف پول هوشمند Safe، یک کیف پول هوشمند مبتنی بر قراردادهای چند امضایی که قبلا به نام Gnosis Safe شناخته می شد، سرازیر شده است. 325 میلیون دلار از این مبلغ در روز پنجشنبه 19 نوامبر وارد شد.

خروج گسترده سرمایه از صرافی های متمرکز مشکلات موقتی را برای کیف پول سخت افزاری لجر ایجاد کرد. زیرساخت این کیف پول به دلیل مشکلات مقیاس پذیری قادر به مدیریت حجم عظیم ورودی نبود.

قیمت ارز دیجیتال TWT، توکن کیف پول اعتماد (Trust Wallet) با رشد 84 درصدی در 48 ساعت گذشته به 2.19 دلار رسید. سپس کمی آرام شد و به 1.83 دلار سقوط کرد.

داشتن این توکن به دارندگان اجازه می دهد تا در تصمیم گیری در مورد نحوه عملکرد کیف پول و جهت به روز رسانی های فنی شرکت کنند.

اعتماد سرمایه گذاران به صرافی های متمرکز در 13 نوامبر ضربه دیگری را متحمل شد، زمانی که Crypto.com به طور تصادفی 320000 ETH را به Gate.io ارسال کرد.

آنتونی ساسانو آنتونی ساسانو، یکی از حامیان برجسته اتریوم، Crypto.com را به دلیل اشتباه آن در 13 نوامبر مورد انتقاد قرار داد و بعدا گفت که سرمایه گذاران نباید دارایی ها را در صرافی های متمرکز “بیش از زمان لازم” نگه دارند.

در همین حال، جیک چروینسکی جیک چروینسکی، مدیر سیاست گذاری در انجمن بلاک چین، گفت آموزش حضانت شخصی باید یکی از اولین چیزهایی باشد که تازه واردان یاد می گیرند.

دن هلد (دان هلد)، یکی از حامیان برجسته بیت کوین، همچنین به 600000 دنبال کننده خود در توییتر گفت که حضانت فردی عنصر حیاتی استقلال حاکمیت است. برگزار شد افزود:

بیت کوین های خود را میزبانی کنید و یک گره کامل راه اندازی کنید. به این ترتیب مدیریت مستقل به دست می آید. اعتماد نکن چک کن