منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماینرها تمام بیت کوین های استخراج شده خود را در سال 2022 فروخته اند

ماینرها تمام بیت کوین های استخراج شده خود را در سال 2022 فروخته اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماینرها تمام بیت کوین های استخراج شده خود را در سال 2022 فروخته اند

ماینرهای بیت کوین تقریباً هر چیزی را که استخراج کرده بودند در سال 2022 فروختند

معروف ترین ماینرهای بیت کوین تقریباً تمام بیت کوین هایی را که در سال 2022 استخراج کرده اند فروخته اند.

تام دانلیوی، تحلیلگر شرکت تحقیقاتی بلاک چین Messari، این اطلاعات را در توییتی در 26 دسامبر به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد تقریباً 40300 بیت کوین از 40700 بیت کوین استخراج شده توسط شرکت‌های استخراج Core Scientific، Riot، Bitfarms، Cleans Park، Marathon، Hut8، HIVE، Iris Energy، Argo و Bit Digital از 1 ژانویه تا 30 نوامبر به فروش می رسد.

ماینرهای بیت کوین تقریباً 100 درصد از سکه هایی را که استخراج می کنند می فروشند.

10 ماینر عمومی بیت کوین 40.7 هزار بیت کوین استخراج کردند و در سال 2022 حدود 40.3 هزار بیت کوین فروختند.

این یک سیگنال نزولی برای بیت کوین است و بدون هیچ دلیل دیگری مورد خوبی برای معامله جفت ارز ETHBTC بالاتر نیست.

تام دانلیوی – 26 دسامبر 2022

ذخایر شرکت های معدنی در نیمه دوم سال 2022 به ویژه در ماه نوامبر کاهش چشمگیری داشته است که دلیل اصلی این فروش ها سقوط بورس FTX است.

ذخایر ماینر در مقابل قیمت بیت کوین از 1 جولای تا 28 دسامبر.  منبع ارز دیجیتال

ذخایر ماینر در مقابل قیمت بیت کوین از 1 جولای تا 28 دسامبر. منبع ارز دیجیتال

دانلیوی معتقد است که ماینرها دائماً بیت کوین های تازه ضرب شده را می فروشند و باعث فشار نزولی بر قیمت بیت کوین می شوند. با این حال، برخی از مفسران صنعت، مانند مدیر عامل سابق بیت مکس، آرتور هیز، معتقدند که فشار بر فروش ناشی از افزایش فروش ماینرهای بیت کوین ناچیز است. او در یک پست وبلاگی در 9 دسامبر گفت: «حتی اگر ماینرها تمام بیت کوین هایی را که هر روز تولید می کنند بفروشند، بعید است که بر بازارها تأثیر بگذارد.

طبق گزارش بیت کوین ویژوال، در 26 دسامبر، حجم معاملات روزانه بیت کوین 12.2 میلیارد دلار بود. طبق گفته CryptoQuant، خروجی ماینرها در همان روز 919 بیت کوین (15.35 میلیون دلار) بود که تنها 0.13 درصد از کل حجم تراکنش را نشان می داد. ذخایر معدنچیان در ماه دسامبر کمی افزایش یافت (حدود 1٪). این رقم از دیدگاهی که تحلیلگر ارزهای دیجیتال IT Tech در پستی در 27 دسامبر به اشتراک گذاشته بود، حمایت می کند که به نظر می رسد وضعیت ماینرها در حال تثبیت است.

ماینرها در طول سال به دلیل قیمت بالای برق، کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و مشکلات سخت ماینینگ با مشکلات قابل توجهی مواجه شدند. از آنجایی که هزینه های تولید برای استخراج کنندگان افزایش می یابد در حالی که قیمت بیت کوین کاهش می یابد، ماینرهایی مانند Core Scientific مجبور می شوند برخی از دارایی های خود را با ضرر بفروشند تا عملیات های جاری و تلاش های توسعه را تامین کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.