منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماینرهای بیت کوین «محرک بعدی» کاهش قیمت بیت کوین هستند

ماینرهای بیت کوین «محرک بعدی» کاهش قیمت بیت کوین هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماینرهای بیت کوین «محرک بعدی» کاهش قیمت بیت کوین هستند

با خروج بیت کوین از استخرهای ماینینگ، احتمال کاهش بیشتری وجود دارد

با افزایش برداشت بیت کوین، ماینرها می توانند “محرک” بعدی قیمت بیت کوین را تشکیل دهند.

در پستی در پلتفرم تحلیل زنجیره ای CryptoQuant در 10 نوامبر، مشارکت کننده MAC.D پیشنهاد کرد که ماینرها به زودی با “ورشکستگی” روبرو خواهند شد.

پس از اینکه بیت کوین طی چند روز 20 درصد سقوط کرد، ماینرها شروع به کار با قیمتی بالاتر از هزینه های اعطای بلاک و تراکنش هایی کردند که به دست می آوردند.

نتیجه این است که دکل های استخراج از بین می روند و ماینرها برای پوشش هزینه ها بیت کوین می فروشند.

امنیت بیت کوین در بالاترین سطح است، اما حجم استخراج به تدریج در حال کاهش است. MAC.D توضیح داد که این کار ماینرها را خفه می کند.

او به خروجی های خروجی از کیف پول ماینرها اشاره کرد که در 9 نوامبر از 5400 بیت کوین عبور کردند، که “می تواند به عنوان افزایش فشار فروش تعبیر شود.”

در آینده، اگر شرکت‌های بزرگ ماینینگ بیت‌کوین‌های ذخیره‌شده را به‌عنوان راهی برای پرداخت بدهی‌ها به صورت عمده بفروشند، ممکن است وضعیت بدتر شود.

در حال حاضر اخبار زیادی مبنی بر عدم امکان پرداخت بدهی شرکت‌های معدنی فهرست نزدک وجود دارد. اگر ورشکست شوند، شرایطی پیش خواهد آمد که چاره ای جز فروش بیت کوین ندارند.»

بنابراین، جدول برداشت ماینر باید به دقت نظارت شود و اگر نرخ برداشت ماینر افزایش یابد، بیت کوین احتمالاً کاهش بیشتری خواهد داشت.
با این حال، مدت کوتاهی پس از چنین کاپیتولاسیون بزرگ، ممکن است یک پوشش نقره ای ایجاد شود. از لحاظ تاریخی، بین نابودی ماینرها و کاهش قیمت بیت کوین همبستگی وجود داشته است.

در پایان این پست می‌گوید: «اما ورشکستگی ماینرهای گذشته پایین بیت کوین را تشکیل داد. بنابراین وقتی ورشکست می شوند، باید از آن به عنوان فرصتی برای خرید بیت کوین استفاده کنند.

قیمت بیت کوین

نمودار خروجی استخراج کنندگان بیت کوین منبع: CryptoQuant

هزینه های معدن بیشتر از درآمد است

علاوه بر این، کالین وو، روزنامه‌نگار همچنین خاطرنشان کرد که حتی محبوب‌ترین ماشین‌های استخراج بیت‌کوین در حال حاضر بی‌سود هستند.

وی در ارتباط با استخر استخراج اصلی f2pool در توییتر نوشت: «از آنجایی که بیت کوین در هفت روز گذشته 20 درصد سقوط کرده است، F2POOL نشان می دهد که استخراج کنندگان بیت کوین مانند Whatsminer M30S و Antminer S17Pro به زیر قیمت توقف رسیده اند.

بهترین ماشین های استخراج بیت کوین مانند Ant S19 XP نیز 56 درصد از قبض های برق را تشکیل می دهند.
چارلز ادواردز، مدیر عامل شرکت Capriol Asset Manager نیز هزینه ناپایدار تولید را نسبت به درآمد معدنچیان در قیمت های فعلی اعلام کرد.

او در یک نمودار توضیح داد: «بسیاری از ماینرهای بیت کوین اکنون امکانات خود را تعطیل می کنند.

بیت کوین بخرید

نمودار دقیق هزینه های تولید استخراج بیت کوین. منبع: چارلز ادواردز / توییتر

قیمت برق بیت کوین برای دومین بار در 5 سال گذشته از Darmed پیشی گرفت. قبض برق برای یک ماینر معمولی در حال حاضر بیشتر از درآمد آنها است.