منو سایت

ماینرهای بیت کوین در حال فروش هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماینرهای بیت کوین در حال فروش هستند

ماینرها بیت کوین های خود را می فروشند

ماینرهای بیت کوین به طور فزاینده ای در حال تغییر استراتژی های تاریخی نگهداری بیت کوین خود با تشدید بازار نزولی هستند. لازم به ذکر است که ماینرها که به احتکار بیت کوین معروف هستند و به عنوان ستونی از بازار عمل می کنند، دارایی های دیجیتال خود را با سرعت نگران کننده ای تخلیه می کنند. به ویژه، در قیمت فعلی بیت کوین، شاخص فشار فروش ماینر بیت کوین، فعالیت های فروش گسترده ای را از ماینرها نشان می دهد که با رنگ قرمز مشخص شده است. ارقام ارائه شده توسط چارلز ادواردز، بنیانگذار Capriole در 11 نوامبر نشان داد که سطح فروش “تقریبا” بالاتر از پنج سال پیش بوده است.

پیامدهای افزایش فشار فروش بر معدنچیان

فشار فروش بر ماینرهای بیت کوین تا حدی به واقعیت اصلاح در بازار ارزهای دیجیتال اشاره دارد. شایان ذکر است که در بحبوحه سقوط قیمت بیت کوین، ماینرها با ضعیف شدن اقتصاد جهانی در یک محیط بسیار تورمی فعالیت می کنند. بنابراین، روند فروش را می توان به ابتکاری برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند پرداخت قبوض برق نسبت داد. در سال های اخیر، برخی از معدنچیان به احتکار دارایی ها در انتظار افزایش قیمت ها شناخته شده اند، در حالی که برخی دیگر برای پوشش هزینه های عملیاتی وام گرفته اند. در عین حال، ماینرها با از دست دادن پول، تمایل بیشتری به فروش دارند. اگرچه ماینرها ممکن است حتی زمانی که شرایط نزولی حاکم است، صعودی باشند. بنابراین، نرخ فروش احتمالاً موج شوکی در بازار ایجاد می کند.

به طور کلی، زمستان کریپتو ضربه سختی به کسب و کار ماینینگ وارد کرده است و طبق گزارش‌ها، شرکت‌های سهامی عام ورشکسته شده‌اند و چاره‌ای جز فروش بیت‌کوین‌هایشان باقی نمی‌ماند. به عنوان مثال، گزارش قبلی نشان داد که معدنچیان مجبور شدند تجهیزات خود را پس از زیان دهی به فروش برسانند.

علاوه بر این، تحلیلگران پیش بینی کردند که در صورت ادامه کاهش قیمت بیت کوین، سرنوشت استخراج بیت کوین با مشکل مواجه خواهد شد. فرانک هولمز، مدیر عامل سرمایه گذاران جهانی ایالات متحده، پیشنهاد کرد که اگر بیت کوین به 12000 دلار برسد، استخراج در سطح جهانی متوقف می شود.

تاثیر بر قیمت بیت کوین

اگرچه افزایش فروش ماینرها منعکس کننده وضعیت کلی بازار است، اما این روند در طول تاریخ به عنوان پیشروی برای حرکت احتمالی صعودی در ارزش بیت کوین مورد استفاده قرار گرفته است. در این حالت، نشانگر معمولاً به یک حرکت رو به پایین بالقوه اشاره می کند. بیت کوین پس از تصحیح زیر 20000 دلار، همچنان در تلاش است تا کف جدیدی پیدا کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.